Nicola Peltz "uwielbia być nową panią Beckham". Cieszy się z plotek o kłótni z teściową

Nicola Peltz ma podsycać plotki o konflikcie z Victorią Beckham. Już wiadomo, dlaczego.

Nicola Peltz ma być skonfliktowana z rodzicami swojego męża - Victorią i Davidem Beckhamami. Plotkuje się o tym już od dawna. Teraz okazuje się, że modelka jest tym zachwycona. 

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Nicola Peltz "uwielbia być nową panią Beckham"

Informator magazynu "Closer" twierdzi, że Peltz cieszy się z tego, że zaczęto plotkować, że pokłóciła się z teściami. Dzięki temu media cały czas o niej piszą, a ona pragnie rozgłosu. Chce przy tym "robić wszystko po swojemu" i "nie chce być kierowana przez Victorię". Przy okazji jednak wzoruje się na byłej wokalistce Spice Girls.

Nicola uwielbia być nową panią Beckham i w pewien sposób naśladuje Posh. Uwielbia to, że jest bohaterką kolejnych nagłówków. Cieszy się z benefitów, które spływają dzięki słynnemu nazwisku.

Na tym nie koniec. 

Uwielbia również powiązania z modą, które się z tym wiążą i stale utrzymuje swój styl - świeży i zgodny z trendami. Zmieniła nawet fryzurę, tak jak kiedyś Posh - czytamy.

Zdjęcia Nicoli Peltz i Beckhamów znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu.

Nic więc dziwnengo, że Peltz ostatnio wbiła szpilę Beckham. Okazuje się, że doskonale wie, jak uderzyć w czuły punkt. Przypomnijmy, że Peltz i Beckham miały pokłócić się jeszcze przed ślubem modelki z Brooklynem Beckhamem. Poszło o sukienkę. Ponoć Nicola Peltz wyśmiała pomysły teściów dotyczące ceremonii, a także odmówiła założenia na ślub sukienki od Victorii Beckham. Jakiś czas temu informator "Page Six" twierdził, że od tego momentu Nicola Peltz i Victoria Beckham "nie mogą ze sobą wytrzymać i nie rozmawiają ze sobą".

Więcej o:
Copyright © Agora SA