Premiera "Geniusza". Dawno niewidziani Janusz Gajos i Emilia Krakowska

22 lutego odbyła się premiera spektaklu pt. "Geniusz". Sztuka została przedstawiona w Teatrze Polonia. Podziwiało ją wiele gwiazd. Z tej okazji goście wybrali eleganckie kreacje.

22 lutego w Teatrze Polonia w Warszawie odbyła się premiera spektaklu pt. "Geniusz" Tadeusza Słobodzianka. Reżyserem został Jerzy Stuhr. Sztuka opowiada zderzeniu dwóch historycznych postaci: Józefa Stalina i Konstantina Stanisławskiego. Pierwszy z nich jest zbrodniarzem i niewątpliwym tyranem. Z kolei drugi z nich to rosyjski aktor i reżyser, nazywany ojcem współczesnego aktorstwa. W rolę Stalina wcielił się Jacek Braciak, a w rolę Stanisławskiego - Jerzy Stuhr. Na premierze pojawiło się mnóstwo znanych gwiazd.

Zobacz wideo Zwiastun filmu "Tylko nie ty"

Maciej Stuhr

Na spektaklu nie mogło zabraknąć Macieja Stuhra. Syn reżysera i aktora sam zrobił ogromną karierę. Tego wieczoru kibicował swojemu ojcu. Na premierę wybrał nietypowe połączenie kolorów. Zaprezentował się w szarym garniturze w kratkę. To jednak nie wszystko. Można było zauważyć niebieską koszulę. Dodatkową barwą w stylizacji były brązowe, eleganckie buty. Nie da się ukryć, że aktor prezentował się wystawnie. Co sądzicie o takim łączeniu kolorów?

Maciej StuhrMaciej Stuhr fot. KAPIF.pl

Ewa Błaszczyk

Ewa Błaszczyk zdobyła popularność jako polska aktorka teatralna i filmowa. Spełnia się również jako działaczka charytatywna. Kobieta na premierę "Geniusza" wybrała biały garnitur. Całość dopełniła luźnym obuwiem w tym samym kolorze. Żeby nie było zbyt nudno, aktorka postanowiła dodać czerwony akcent. Z tej okazji wybrała czerwoną torebkę, a także szminkę w tej samej barwie. Całość tylko podkreśliła elegancję. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony.

Ewa BłaszczykEwa Błaszczyk fot. KAPIF.pl

Janusz Gajos

Janusz Gajos to jeden z najwybitniejszych polskich aktorów. Mężczyzna w swojej karierze zgarnął wiele wyróżnień za swoje umiejętności na scenie. Nic więc dziwnego, że pojawił się na premierze "Geniusza". Z tej okazji wybrał ciemne jeansy, koszulę i zarzucił marynarkę. Tego dnia nie był sam. Towarzyszyła mu żona, Elżbieta Gajos. Kobieta, z kolei, zaprezentowała się w ciemnej stylizacji, w postaci czarnej bluzki i spodni.

Janusz Gajos z żonąJanusz Gajos z żoną fot. KAPIF.pl

Emilia Krakowska

Nie da się ukryć, że Emilia Krakowska jest uważana za prawdziwą legendę. To właśnie ona jest jedną z najpopularniejszych aktorek w polskim kinie. Popularność zdobyła lata temu. Podczas premiery "Geniusza" z pewnością zwracała na siebie uwagę. Kobieta przyjechała w ogromnym futrze. Z okazji premiery, artystka wybrała również długą, czerwoną sukienkę z czarnymi dodatkami. Nie obyło się bez nakrycia głowy w postaci czarnej czapki. To jeszcze nie koniec. Strój został dopełniony perłowym naszyjnikiem i kolczykami. Co sądzicie? ZOBACZ TEŻ: Emilia Krakowska nigdy nie przebierała w słowach. Wysłała reżysera do... domu publicznego

Emilia KrakowskaEmilia Krakowska fot. KAPIF.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.