Kiedyś była wziętą modelką, a teraz żyje na ulicy. Loni Willison zniszczyła swoją karierę. Nie ona jedna

Kilkanaście lat temu świat leżał u ich stóp i nic nie zapowiadało tego, że zgubi ich sława, pieniądze, ukrywane skandale czy problemy osobiste. Te gwiazdy nie poradziły sobie z presją show-biznesu. Mieli wszystko, a skończyli z niczym.

Więcej na temat gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl.

Działalność w show-biznesie nie jest najłatwiejszym kawałkiem chleba. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które na co dzień wystawiają życie prywatne na ocenę. Nie wszystkie znane osoby były gotowe na to, w jakim tempie zdobyły rozgłos i popularność. Niektórzy zrezygnowali też ze sławy przez problemy osobiste. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Mieli pieniądze, sławę i straszliwe nieszczęście. Avicii popełnił samobójstwo, Kobe zginął na miejscu

Zobacz wideo Armie Hammer wielkim problemem twórców "Śmierci na Nilu". Czyli o tym, jak skandale mogą niszczyć kariery

Loni Willison

Miała wszystko: urodę, sławę, pieniądze i doskonałą perspektywę rozwoju kariery. To nie zagwarantowało jej wygodnego życia. Loni Willison od lat jest bezdomna. Problemy w jej życiu pojawiły się na krótko po tym, jak poślubiła Jeremy'ego Jacksona, gwiazdę "Słonecznym patrolu". W 2014 roku zgłosiła się na policję, gdzie złożyła doniesienie o przemocy domowej. Zeznała, że mąż nieustanie ją bije. Aktor został skazany na kilka miesięcy więzienia, a modelka musiała poradzić sobie z traumą. Przestała pojawiać się publicznie, w jej życiu pojawiły się narkotyki, a ona sama przeszła załamanie nerwowe. To wszystko doprowadziło do tego, że straciła majątek i wylądowała na ulicy. Co jakiś czas dziennikarze spotykają ją na ulicach Los Angeles, gdzie żyje z całym swoim dobytkiem. Wilson nie chce żadnej pomocy. Poniżej zamieszczamy zdjęcie, które zrobiono jej 18 maja tego roku. 

Te gwiazdy na własne życzenie zniszczyły swoje kariery. Bolesny upadek ze szczytuTe gwiazdy na własne życzenie zniszczyły swoje kariery. Bolesny upadek ze szczytu Fot. East News

Mickey Rourke

Mickey Rourke uchodził za najprzystojniejszego aktora Hollywood. Karierę zaprzepaścił przez nałogi i operacje plastyczne. Praca z nim również nie należała do najłatwiejszych. Do historii przeszły opowieści o jego kłótniach z reżyserami i menadżerami. Przylgnęła do niego łatka narwańca i nerwusa, z którym nikt nie chciał pracować. Ukojenia szukał w imprezowym stylu życia i twardych narkotykach. Gdy przestał być obsadzany w głównych rolach, wrócił na ring, ale przepłacił to obrażeniami twarzy. Chcąc odzyskać dawny blask, poddał się pierwszej operacji plastycznej, ale trafił na niekompetentnego chirurga. Z kolejnymi zabiegami było tylko gorzej, a aktor wpadł w błędne koło poprawek urody, które coraz bardziej go oszpecały. Po dawnej świetności nie ma już śladu. 

Mickey RourkeMickey Rourke Fot. Instagram/ mickey_rourke_

Kirstie Alley

Gwiazda w latach 90. była uznawana za jedną z najzabawniejszych aktorek młodego pokolenia. Jeszcze zanim zrobiła karierę, miała za sobą odwyk z powodu uzależnienia od kokainy. Wystąpiła u boku Johna Travolty w trzech częściach uwielbianej komedii "I kto to mówi". W 1979 roku dołączyła do kościoła scjentologicznego, który uważany jest za sektę. Twierdzi, że dzięki temu pokonała uzależnienie od narkotyków. Alley przez lata zmagała się z efektem jojo. Jej kariera drastycznie wyhamowała, gdy przytyła kilkadziesiąt kilogramów. Mimo kilkukrotnych prób nie udało jej się powrócić na szczyt. Za to bardzo chętnie pojawia się w programach typu reality show. 

Kirstie AlleyKirstie Alley Fot. Instagram/ kirstiealley

Matthew Perry

Gwiazda serialu "Przyjaciele" przez lata zmagała się z problemami osobistymi. Odtwórca roli Chandlera Binga walczył z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków i leków na receptę. Aktor w jednym z wywiadów przyznał, że nie pamięta kilku lat spędzonych podczas pracy nad produkcją. Cierpiał również na nadwagę i zapalenie trzustki. Gdy jego stan psychiczny i fizyczny osłabiał się, Matthew Perry zaczął się izolować. Przyznał, że na jakiś czas utracił kontakt z resztą ekipy "Przyjaciół". Ogromna popularność serialu odbiła się na jego psychice. 

Matthew PerryMatthew Perry instagram/mattyperry4

Lindsay Lohan

Aktorka, podobnie jak Britney Spears była kreowana na ulubienicę Ameryki. Lindsay Lohan dorastała na oczach fanów, wśród blasku fleszy. To niekoniecznie okazało się dla niej najlepsze. Mimo że w bardzo młodym wieku zaczęła zarabiać spore pieniądze, to nie uchroniło jej przed publicznymi skandalami. W sieci nie brakuje zdjęć pijanej gwiazdy, która bawiła się na suto zakrapianych imprezach z naczelną skandaliczną Hollywood, Paris Hilton. Aktorka w wyniku skandali, zatrzymań przez policję i problemów z uzależnieniem od alkoholu i narkotyków, przestała dostawać intratne role. Wielokrotnie próbowała wrócić na szczyt, jednak to się jej nie udało. Jakiś czas temu się zaręczyła i w końcu wygląda na szczęśliwą. 

Lindsay Lohan zaręczyła sięLindsay Lohan zaręczyła się Fot. Instagram/ lindsaylohan

Bill Cosby

Aktor uchodził za legendę kina. Jego reputacja posypała się, gdy w końcu wyszło na jaw, do jakich nadużyć się dopuszczał. Bill Cosby był sądzony za molestowanie ponad 50 kobiet. Po tym, jak jego ofiary zabrały głos, został usunięty z Amerykańskiej Akademii Filmowej. Wpisano go na listę przestępców seksualnych. Został skazany na karę więzienia, gdzie spędził trzy lata. W lipcu 2021 roku wyszedł na wolność. Cały czas utrzymuje, że jest niewinny. 

Bill CosbyBill Cosby David Swanson / AP / AP

Myślicie, że te gwiazdy mają szansę na obudowę kariery? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.