Lindsay Lohan się zaręczyła! Pochwaliła się okazałym pierścionkiem. Jej przyszły mąż to bogaty biznesmen z Dubaju

Lindsay Lohan pochwaliła się swoim szczęściem za pośrednictwem Instagrama. Gwiazda "Wrednych dziewczyn" opublikowała zdjęcie z przyszłym mężem i przy okazji pokazała pierścionek zaręczynowy z pokaźnych rozmiarów kamieniem.

Więcej newsów o życiu prywatnym gwiazd znajdziecie w naszym boksie na Gazeta.pl.

Lindsay Lohan w bardzo młodym wieku rozpoczęła karierę w show-biznesie, co w późniejszych latach odbiło się na jej zdrowiu psychicznym. Przez lata uchodziła za naczelną skandalistę w Hollywood. Aktorka nie stroniła od używek i narkotyków, a na swoim koncie miała pasmo nieudanych związków. To jednak jest już przeszłość. Gwiazda od dwóch lat spotyka się z finansistą z Dubaju. Bader Shammas poprosił ją o rękę! 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Pierścionki zaręczynowe gwiazd - czyj narzeczony najbardziej się postarał? Jest klasyka, ogromny brylant i styl vintage

Zobacz wideo Swoje zaręczyny pokazali na Youtube. Teraz tylko u nas opowiadają o ślubie. 'Nie wiem, czy się tam pomieścimy...' [KOŁO PLOTKA]

Lindsay Lohan zaręczyła się 

Lindsay Lohan do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Wszystko zmieniło się, gdy poznała Badera Shammasa. Najprawdopodobniej para poznała się w Dubaju, gdzie aktorka zamieszkała na stałe. Na Instagramie Lindsay pojawiła się seria zdjęć ze świeżo upieczonym narzeczonym. Uwagę zwraca pokaźnych rozmiarów pierścionek, który błyszczy na jej palcu. 

Moja miłość. Moje życie. Moja rodzina. Moja przyszłość - napisała gwiazda.
 

Kim jest przyszły mąż Lindsay Lohan? 

Aktorka od kiedy zapowiedziała, że wznawia karierę, bardziej chroni życie prywatne. Do tej pory na jej Instagramie zdjęcia z ukochanym były rzadkością. Para po raz pierwszy oficjalnie pokazała się razem w 2020 roku, podczas festiwalu muzycznego w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jej przyszły mąż to szanowany finansista z Dubaju. Shammas jest wiceprezesem Credit Suisse, drugiego pod względem wielkości banku szwajcarskiego. Mężczyzna studiował inżynierię mechaniczną i finanse na uczelniach University of Tampa i University of South Florida. Bader Shammas chroni swoją prywatność. Nie pojawia się na imprezach branżowych, a konto na Instagramie ma ustawione jako prywatne. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć parze szczęścia. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.