Tak Lindsay Lohan wyglądała w maju. Na najnowszych zdjęciach prezentuje się zupełnie inaczej. Brak makijażu to podkreślił

Lindsay Lohan wróciła! Paparazzi zrobili jej zdjęcia na ulicy. Gwiazda była bez makijażu, jednak największą uwagę zwraca jej figura. Nie da się ukryć, że schudła. Zobaczcie, jak teraz wygląda.
Lindsay Lohan Lindsay Lohan Instagram.com/ lindsaylohan

Lindsay Lohan wróciła!

Lindsay Lohan coraz częściej pojawia się w mediach. Gwiazda na kilka lat zniknęła z show-biznesu, jednak dwa lata temu powróciła. W październiku 2017 roku pojawiła się na okładce magazynu "L'Officiel". Wyglądała na niej naprawdę dobrze. Miała delikatny makijaż i rozpuszczone luźno włosy. Jednak okazało się, że okładka była dziełem grafików komputerowych. Aktorka w rzeczywistości wyglądała zupełnie inaczej, a jej twarz nie miała nic wspólnego z naturalnością i zdrowiem.

Lindsay Lohan at the front row of Malne collection runway during Pasarela Cibeles - Mercedes-Benz Fashion Week Madrid 2017, in Madrid, on Sunday 17th September, 2017.
GTRES

Lindsay Lohan w 2016 roku Lindsay Lohan w 2016 roku EAST NEWS

Lindsay Lohan pokochała medycynę estetyczną

Lohan wpadła w uzależnienie od zabiegów poprawiających urodę. Zaczęła eksperymentować przy twarzy, coraz częściej pojawiała się z "napompowanymi" policzkami. Także jej usta znacznie się powiększyły.

Lindsay Lohan aktualnie Lindsay Lohan aktualnie 0@TheHapaBlonde / BACKGRID / Backgrid USA / Forum / 0@TheHapaBlonde / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Lindsay Lohan aktualnie

Po najnowszych zdjęciach gwiazdy widać, że miłość do medycyny estetycznej okazała się trwała. Na zdjęciach paparazzi, którzy spotkali ją kilka dni temu w Nowym Jorku, widać, że dalej chętnie poprawia urodę. Co więcej, była bez makijażu, co jeszcze bardziej to uwidoczniło.

Lindsay Lohan
FORUM

Lindsay Lohan aktualnie Lindsay Lohan aktualnie 0@TheHapaBlonde / BACKGRID / Backgrid USA / Forum / 0@TheHapaBlonde / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Lindsay Lohan bez makijażu

Nie da się też nie zauważyć, że gwiazda jest bardzo szczupła.

Lindsay Lohan Lindsay Lohan 0@TheHapaBlonde / BACKGRID / Backgrid USA / Forum / 0@TheHapaBlonde / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Lindsay Lohan kilka dni temu

To zdjęcie zostało zrobione 20 października. Tu gwiazda wygląda nieco inaczej - mocnym makijażem jeszcze bardziej podkreśliła zmiany, jakie zaszły na jej twarzy. Widać jednak, że świetnie się czuje sama ze sobą i uwielbia eksponować swoje wdzięki.

Lindsay Lohan Lindsay Lohan EAST NEWS

Lindsay Lohan - historia

Lindsay Lohan w swoim życiu wiele przeszła. Karierę w Hollywood zaczynała jako dziecko, grała później przez długie lata. Filmy z jej udziałem stawały się hitami i zarabiały krocie. Była idolką młodych Amerykanów. Potem zaczęła karierę wokalną i wtedy zaczęła mieć problemy.

Lindsay Lohan
EAST NEWS

Lindsay Lohan w 2014 roku Lindsay Lohan w 2014 roku EAST NEWS

Droga na dno

Wpadła w nałogi - była uzależniona od narkotyków i alkoholu. Zaczęła tonąć. Zaliczała kolejne odwyki, w przerwach były aresztowania i utrata kontraktów. Lindsay nie poradziła sobie ze zdobytą w młodym wieku sławą i bogactwem. Jej zdjęcia z pijackich eskapad pojawiały się w kolorowej prasie i internecie niemal codziennie.

Lindsay LOhan Lindsay LOhan EAST NEWS

Zmiana w wyglądzie

Tryb życia aktorki odbił się mocno na jej wyglądzie. Wyglądała na wycieńczoną, jej twarz była poszarzała. Jednak mamy nadzieję, że zawalczyła o siebie i znalazła równowagę.