Zaynowi Malikowi puściły nerwy, a Joanna Krupa została spoliczkowana. Oto gwiazdy, które wdały się w bójki

Zayn Malik został nagrany podczas szarpaniny z innym mężczyzną. Nie on jedyny. Gwiazd, które wdały się w bójki jest znacznie więcej. Także na polskim podwórku.

Gwiazdy show-biznesu, oprócz sławy i pieniędzy, mogą liczyć także na dużą dawkę stresu. Śledzone przez paparazzi, stale są pod obserwacją mediów i fanów. Czasami coś wymyka się spod kontroli. Te gwiazdy nie umiały trzymać nerwów na wodzy, a o ich wyczynach dowiedział się cały kraj (lub świat).

Zobacz wideo Doda w skąpym stroju chwali się efektami swoich treningów

Zayn Malik w starciu przed nocnym klubem

Zayn Malik, były wokalista zespołu One Direction, pokłócił się z pewnym mężczyzną pod jednym z klubów w Nowym Jorku. Wściekły krzyczał i przeklinał. Podobno wcześniej został zaatakowany obelgami. Postanowił odgryźć się tym samym. Po chwili mężczyźni zaczęli się szarpać i wykrzykiwać do siebie obraźliwe słowa. Piosenkarzowi i jego rywalowi towarzyszył tłum gapiów. Niestety dla nich, wszystko zostało nagrane i umieszczone w sieci.

Przeczytaj też: Zayn Malik starł się z innym mężczyzną przed klubem w Nowym Jorku. Było gorąco. Do sieci wyciekło szokujące nagranie.

Zayn MalikZayn Malik BULLS

Paris Hilton rzuciła się na fotoreportera

Paris Hilton, celebrytka i dziedziczka hotelowej fortuny nie raz dała się poznać jako zapalona imprezowiczka. Swego czasu była stałą bywalczynią klubów, gdzie bawiła się do białego rana, nie szczędząc sobie trunków. Często była śledzona przez paparazzich. Ci czekali pod klubem w nadziei, że uda im się zrobić jakieś kompromitujące ujęcia. Jednego wieczoru się udało. Jednak jeden z nich nie miał szczęścia. Najpierw Paris próbowała mu wyrwać aparat, a następnie rzuciła się na fotoreportera z pięściami. Oczywiście inni obecni pstrykali zdjęcia.

Paris Hilton, InstagramParis Hilton, Instagram Paris Hilton, Instagram

Joanna Krupa spoliczkowana w programie telewizyjnym

To było prawdziwe zaskoczenie dla Joanny Krupy i widzów. Modelka w 2012 roku brała udział w programie "The real Housewieves of Miami". Jedna z uczestniczek okazała się wcale nie taka przyjazna. Gwiazda i jej koleżanka Adriana DeMoura zaliczyły ostrą wymianę zdań. Gwiazda emocjonalnie zaczęła podnosić głos i gestykulować. Jej ówczesny chłopak próbował załagodzić sytuację, lecz Joanna kazała mu się nie wtrącać. Adriana odwróciła się na pięcie i próbowała odejść, ale to rozwścieczyło modelkę, która podążyła za nią. DeMoura obróciła się i uderzyła Joannę w twarz. Następnie gwiazdki telewizyjnego show zaczęły się szarpać. Podobno Adriana miała zamiar chwycić za miotłę, a Joanna próbowała ją powstrzymać.

Joanna Krupa w MiamiJoanna Krupa w Miami East News

Naomi Campbell pobiła asystentkę

Sprawa z Naomi Campbell i jej asystentką odbiła się szerokim echem w świecie światowego show-biznesu. Gwiazda nie umiała powstrzymać swojej agresji i pobiła swoją pracownicę. Według zeznań złapała ją za szyję i uderzała telefonem w głowę. Została za to aresztowana i stanęła przed sądem, lecz sprawa skończyła się porozumieniem stron. To nie jedyna ofiara byłej modelki. Pewnego dnia zaatakowała swojego kierowcę limuzyny, okładając go pięściami i... telefonem. Ale to nie wszystko. Kolejny raz została aresztowana, kiedy na lotnisku w Heathrow wpadła w furię i zaczęła okładać policjanta. Słynąca ze swojego wybuchowego charakteru gwiazda niedawno została mamą. Mamy nadzieję, że nieco złagodniała.

Naomi CampbellNaomi Campbell AP

Doda wdała się w bójkę z Agnieszką Woźniak-Starak

O bójce Dody było głośno w całej Polsce. Miała zaatakować Agnieszkę Woźniak-Starak na imprezie "Niegrzeczni 2014" w Chorzowie. Na afterparty miało dojść między nimi do starcia w damskiej toalecie. Dziennikarka wybiegła podobno z czerwonymi śladami na szyi. Później podała gwiazdę do sądu. Sprawa ciągnęła się przez kilka lat. Sąd pierwszej instancji skazał Dodę na prace społeczne, jednak sąd apelacyjny uchylił pierwszy wyrok. 

DodaDoda instagram.com@dodaqueen

Lindsay Lohan zaatakowała pielęgniarkę

Lindsay Lohan podczas swojej aktorskiej kariery często miewała kłopoty z prawem. Gwiazda miała problem z alkoholem i narkotykami. Była także w klinice odwykowej. Tam jednak nie chciała stosować się do panujących zasad i wymknęła się nielegalnie do baru. Kiedy wróciła, spotkała na swojej drodze pielęgniarkę. Ta zeznawała później, że aktorka ją zaatakowała. Skończyło się to kolejną sprawą Lindsay w prokuraturze. Była wielokrotnie skazana, również za inne czyny i naruszenie zwolnienia warunkowego poprzednich wyroków.

Lindsay LOhanLindsay LOhan EAST NEWS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.