Zayn Malik starł się z mężczyzną przed klubem w Nowym Jorku. Było gorąco. Do sieci wyciekło nagranie

W sieci krąży nagranie ze starcia, w którym brał udział były wokalista One Direction, Zayn Malik. Widać na nim, jak muzyk szarpie się i kłóci z innym mężczyzną.

Zayn Malik został sfilmowany podczas starcia na ulicy przed klubem Amsterdam Billiards na Manhattanie. Na nagraniu widać, jak 28-latek bez koszulki wścieka się na nieznanego mężczyznę, który ponoć chwilę wcześniej wszczął awanturę.

Zobacz wideo One Direction szykują wielki powrót?

Laura ŁączZłodziej włamał się do willi gwiazdy "Klanu"! Laura Łącz: Mój dom był obserwowany

Zayn kłóci się przed klubem w Nowym Jorku. Do sieci wyciekło szokujące nagranie

Jak donosi portal TMZ, Zayn został zaczepiony około godziny drugiej w nocy, kiedy palił papierosa przed barem. Mężczyzna, który zaczął się awanturować, rzucił się na muzyka. Ten na początku był całkowicie zdezorientowany. Na nagraniu słychać, jak wykrzykuje w jego kierunku: "O czym ty ku*** mówisz?".

Według ustaleń amerykańskiego portalu nieznany mężczyzna, którego na filmie widzimy w żółtej koszuli, użył w stosunku do Zayna homofobicznych określeń, na co ten odpowiedział mu kolejnymi obelgami. Na nagraniu widać, że były wokalista One Direction w czasie konfrontacji staje się coraz bardziej agresywny i zdenerwowany. Mężczyzn próbowali rozdzielić ich znajomi. TMZ podało, że ostatecznie nie doszło do bójki, a na miejsce incydentu nie wezwano policji.

Zayn mieszka w Nowym Jorku ze swoją partnerką, modelką Gigi Hadid. W 2020 roku para przywitała na świecie córeczkę o imieniu Khai.

Hotel Paradise. Michał, Ola"Hotel Paradise". Ola i Michał namieszali w programie. Czy są w związku?

Pojawiły się także doniesienia, że znana para wzięła ślub. Wygadała się piosenkarka Ingrid Michaelson, która jednak szybko sprostowała swoją wypowiedź i zdementowała tę informację.

Więcej o: