Zayn Malik starł się z mężczyzną przed klubem w Nowym Jorku. Było gorąco. Do sieci wyciekło nagranie

W sieci krąży nagranie ze starcia, w którym brał udział były wokalista One Direction, Zayn Malik. Widać na nim, jak muzyk szarpie się i kłóci z innym mężczyzną.

Zayn Malik został sfilmowany podczas starcia na ulicy przed klubem Amsterdam Billiards na Manhattanie. Na nagraniu widać, jak 28-latek bez koszulki wścieka się na nieznanego mężczyznę, który ponoć chwilę wcześniej wszczął awanturę.

Zobacz wideo One Direction szykują wielki powrót?

Zayn kłóci się przed klubem w Nowym Jorku. Do sieci wyciekło szokujące nagranie

Jak donosi portal TMZ, Zayn został zaczepiony około godziny drugiej w nocy, kiedy palił papierosa przed barem. Mężczyzna, który zaczął się awanturować, rzucił się na muzyka. Ten na początku był całkowicie zdezorientowany. Na nagraniu słychać, jak wykrzykuje w jego kierunku: "O czym ty ku*** mówisz?".

Według ustaleń amerykańskiego portalu nieznany mężczyzna, którego na filmie widzimy w żółtej koszuli, użył w stosunku do Zayna homofobicznych określeń, na co ten odpowiedział mu kolejnymi obelgami. Na nagraniu widać, że były wokalista One Direction w czasie konfrontacji staje się coraz bardziej agresywny i zdenerwowany. Mężczyzn próbowali rozdzielić ich znajomi. TMZ podało, że ostatecznie nie doszło do bójki, a na miejsce incydentu nie wezwano policji.

Zayn mieszka w Nowym Jorku ze swoją partnerką, modelką Gigi Hadid. W 2020 roku para przywitała na świecie córeczkę o imieniu Khai.

Pojawiły się także doniesienia, że znana para wzięła ślub. Wygadała się piosenkarka Ingrid Michaelson, która jednak szybko sprostowała swoją wypowiedź i zdementowała tę informację.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.