Gigi Hadid i Zayn Malik wzięli ślub? Wygadać miała się znana piosenkarka. "Jest żonaty i ma dziecko, więc robi, co chce"

Czy Gigi Hadid i Zayn Malik w tajemnicy przed światem powiedzieli sobie sakramentalne "Tak"? Fani pary są zachwyceni nowymi doniesieniami na temat ich ślubu.

W amerykańskich mediach aż huczy od plotek o tym, że Gigi Hadid i Zayn Malik są już po ślubie. Taką informację podczas transmisji na żywo przekazała piosenkarka Ingrid Michaelson, która niedawno współpracowała z byłym wokalistą One Direction.

Zobacz wideo One Direction szykują wielki powrót?

Dawid Kwiatkowski 'The Voice Kids'"The Voice Kids". Kwiatkowski w ogniu krytyki: Nie miałem pojęcia, przepraszam

Gigi Hadid i Zayn Malik wzięli ślub?

Gigi Hadid i Zayn Malik to jedna z najbardziej gorących par amerykańskiego show-biznesu. We wrześniu ubiegłego roku modelka i muzyk przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko i co jakiś czas dzielą się zdjęciami z domowych pieleszy.

Fani pary oszaleli na wiadomość, że Gigi i Zayn mogą być już po ślubie. Taką informacją zaskoczyła ich artystka Ingrid Michaelson, która podczas transmisji na żywo opowiadała o swojej nowej piosence "To Begin Again" z udziałem wokalisty.

Zayn nie robi rzeczy, na które nie ma ochoty. Fakt, że nagrał tę piosenkę, bardzo mi schlebia. On bardzo pilnuje prywatności, a teraz jest żonaty i ma dziecko, więc robi, co chce.

Ingrid wyznała, że podczas pracy nad piosenką oraz teledyskiem nie spotkała Malika. Słowa o rzekomym ślubie wystarczyły jednak fanom, aby oszaleć na punkcie tej informacji. W sieci aż huczy od plotek. 

Ingrid Michaelson narobiła niezłego zamieszenia. Kilka godzin po transmisji postanowiła jednak sprostować swoje słowa, twierdząc, że się... pomyliła.

Magda WelcMagda Welc wygrała "Mam talent" jako 12-latka. Teraz wraca z nową piosenką

Myślicie, że mimo ostatniej deklaracji Michaleson, para w tajemnicy stanęła na ślubnym kobiercu? Przypomnijmy, że wcześniej modelka długo ukrywała przed światem ciążę.

Więcej o: