Gigi Hadid urodziła! Zdradziła płeć dziecka. Zayn Malik dodał poruszający wpis

Gigi Hadid i Zayn Malik powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Świeżo upieczeni rodzice swoją radością podzielili się na Instagramie.

Na początku tego roku media obiegła informacja, że Gigi Hadid i Zayn Malik spodziewają się dziecka. Słynna modelka długo nie pokazywała w Internecie zdjęć dokumentujących jej błogosławiony stan, a na ciążową sesję zdecydowała się dopiero pod koniec sierpnia.

Zobacz też: Gigi Hadid rodzi lada dzień. Na chwilę przed rozwiązaniem pochwaliła się zdjęciami brzuszka. To jej pierwsza taka sesja

Gigi Hadid urodziła. Zayn Malik został ojcem

W środę późnym wieczorem czasu amerykańskiego, modelka i muzyk z zespołu One Direction ogłosili światu za pośrednictwem social mediów, że w weekend zostali rodzicami. Gigi zamieściła na profilu na Instagramie uroczą fotografię rączki dziecka, którą obejmuje jedno z rodziców:

Nasza dziewczynka dołączyła do nas w ten weekend i już zmieniła nasz świat. Zakochani - napisała Gigi przy fotografii.

Nieco bardziej wylewny był tata dziewczynki, który na swoim instagramowym profilu, obok zdjęcia rączki, zamieścił obszerny wpis:

Nasza córeczka jest tutaj, zdrowa i piękna. To niewykonalne zadanie spróbować wyrazić słowami, jak się teraz czuję. Miłość, którą czuję do tego malutkiego człowieka wykracza poza moje rozumowanie. Jestem wdzięczny, że ją znam, dumny, że nazywam ją moją i wdzięczny za życie, które spędzimy razem.
 

Fani ochoczo gratulowali świeżo upieczonym rodzicom:

O mój Boże. Gratuluję!
Witamy na świecie!
Oboje będziecie znakomitymi rodzicami.

Zobacz też: Bella Hadid pozuje z ciężarną siostrą, trzymając się za brzuch. Fani zachwyceni. "Najpiękniejsze aniołki na świecie"

Historia związku Gigi Hadid i Zayna Malika to niemal gotowy scenariusz na hollywoodzki film. Para wielokrotnie rozstawała się i schodziła. Pierwszy raz pojawili się publicznie razem w maju 2016 roku, a już miesiąc później media obiegły pierwsze plotki o ich rozstaniu. Przełomowa dla ich relacji była pierwsza połowa 2018 roku. To wtedy oboje wyznali w oficjalnych oświadczeniach, że ich uczucie wypaliło się. Sinusoida rozstań i powrotów jeszcze kilkakrotnie wzrastała i opadała, a związek modelki i muzyka scementowała dopiero wiadomość o ciąży Hadid.

Gratulujemy i życzymy rodzicom i ich córeczce samej pomyślności.

Zobacz wideo Sylwia Bomba zdradza, czy planuje kolejne dziecko
Więcej o: