Kubicka usłyszała, że ma zęby jak królik. Podcięła dziąsła. Inni też zapłacili krocie, by mieć piękny uśmiech

Uśmiech wyglądający jak z reklamy pasty do zębów to marzenie wielu osób. Stomatologia estetyczna pozwala je spełnić, pod warunkiem, że mamy dostatecznie zasobny portfel. Te gwiazdy zdecydowały się zapłacić za pozbycie się kompleksów.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Piękny uśmiech może zmienić wygląd całej twarzy. Doskonale widzą o tym gwiazdy, które zdecydowały się na zabiegi stomatologii estetycznej. "Nowe zęby" całkowicie zmieniły ich wizerunek, a dodatkowo pozwoliły pozbyć się kompleksów. Zmiany są spektakularne, ale i kosztowne.

Zobacz wideo Dagmara ma sposób na o swój piękny uśmiech. Myje zęby osiem razy dziennie

Edyta Pazura z nowym uśmiechem promienieje

Swego czasu "Super Expres" wyliczył, że za porcelanowe licówki do skorygowania uśmiechu, Edyta Pazura musiała zapłacić około 40 tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że uśmiech żony Cezarego Pazury jest rozbrajający.

A jak wyglądała przed zabiegiem? Sprawdźcie w galerii!

Edyta PazuraEdyta Pazura KAPiF / Instagram Edyta Pazura

Blanka Lipińska dumna z nowego uśmiechu

Specjaliści majstrowali również przy zębach Blanki Lipińskiej. Autorka "365 dni" długo marzyła o pięknym uśmiechu. W końcu zdecydowała się na zabieg podcięcia dziąseł. Poza tym skorzystała też z bondingu, czyli korekcji niedoskonałości zębów za pomocą kompozytu. 

Teraz czas na wnioski. Jeśli ktoś wam mówi, że zęby zmieniają twarz, to ma rację. Po pierwsze, robi się to dla zdrowia. Poczytajcie, ile chorób się z tego bierze. A po drugie, naprawdę człowiek wygląda lepiej z ładnymi zębami - tłumaczyła.

Gwiazda pokazała też, jak wyglądała przed wszystkimi zabiegami stomatologicznymi.

Blanka LipińskaBlanka Lipińska InstaStories

Sandra Kubicka nabawiła się kompleksów przez byłego partnera

Modelka kiedyś była wyśmiewana przez chłopaka, który twierdził, że "ma zęby jak królik". To spowodowało, że Kubicka przestała się uśmiechać. Żeby pozbyć się kompleksów, podobnie jak Lipińska, podcięła dziąsła i zdecydowała się na bonding.

Dzisiaj nie mam problemu się uśmiechnąć na ściance - zapewnia.

Sandra KubickaSandra Kubicka Instagram/sandrakubicka

Małgorzata Kożuchowska zawsze uśmiechała się szeroko

Wiele lat temu zęby "zrobiła sobie" Małgorzata Kożuchowska. Mimo że jej uśmiech kiedyś nie był "hollywoodzki", to aktorka zawsze śmiała się pełną gębą.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Instagram Małgorzata Kożuchowska / KAPiF

Krzysztof Ibisz - czy nowy uśmiech to sekret jego wiecznej młodości?

Krzysztof Ibisz uznawany jest za osobę, którą procesy starzenia omijają. Być może odpowiadają za to między innymi zabiegi stomatologii estetycznej? Prezenter zafundował sobie doskonały uśmiech. Najważniejszą zmianą było intensywne wybielanie zębów.

Krzysztof IbiszKrzysztof Ibisz kapif

Od tego czasu prezenter częściej się uśmiecha.

Więcej o: