Te gwiazdy rzadko pokazują swoje nastoletnie dzieci. Córka Aleksandry Popławskiej mogłaby grać jej siostrę bliźniaczkę

W polskim show-biznesie nie brakuje gwiazd, które chronią prywatność dzieci i nie pokazują ich twarzy. Mimo że dorastały w blasku fleszy, po latach wyglądają zupełnie inaczej. Od czasu do czasu znane osoby robią wyjątek i chwalą się pociechami w mediach społecznościowych.

Więcej o dzieciach gwiazd znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Nie wszystkie gwiazdy chętnie pokazują dzieci. Do tego grona należy Paulina Krupińska czy Anna Mucha, które postanowiły ukrywać wizerunek pociech, dla ich bezpieczeństwa. Nie brakuje jednak celebrytów, którzy w przeszłości nie mieli oporów, by pozować z dziećmi, ale w miarę upływu czasu przestali publikować ich zdjęcia. Poniżej przedstawiamy mniej znane pociechy gwiazd. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Opozda i Królikowski mieli fantazję przy wyborze imienia dla syna, ale Skrzynecka poszła o kilka kroków dalej

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Córki Aleksandry Woźniak - Ania i Julka

Aleksandra Woźniak dzięki roli Kasi w "13 posterunku" zyskała sporą popularność. Kobieta jednak nie związała przyszłości z show-biznesem. Z drugim mężem, Tomaszem Kuszłejko, doczekała się bliźniaczek, które skończyły 17 lat. Obie są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Nastolatki odziedziczyły po znanej mamie urodę. Ania i Julia noszą odważne stylizacje i eksperymentują z wyrazistym makijażem. 

ZOBACZ: Aleksandra Woźniak z "13 posterunku" zniknęła z show-biznesu. Teraz furorę w sieci robią jej córki bliźniaczki

Nieznane dzieci gwiazdNieznane dzieci gwiazd Fot. Instagram/ fingerchipz/ juliawozniak__

Córka Moniki Mrozowskiej - Karolina Szaciłło

Monika Mrozowska spełnia się w macierzyństwie. Aktorka jest mamą czworga dzieci, a jej najstarsza córka jest już pełnoletnia. Karolina Szaciłło to owoc związku aktorki z Maciejem Szaciłło. Gwiazda zazwyczaj publikuje na Instagramie zdjęcia młodszych dzieci, ale na jej profilu można znaleźć również fotografie z Karoliną. W komentarzach fani przyznali, że nastolatka wygląda jak kopia znanej mamy. 

Nieznane dzieci gwiazdNieznane dzieci gwiazd Fot. Instagram/ monikakingamrozowska

Michel Moran ma dwoje dzieci - Solene i Andrea

Michel Moran w czasie lockdownu ubolewał nad tym, że ma utrudniony kontakt z dziećmi. Szef kuchni doczekał się córki, która mieszka we Francji i syna mieszkającego na wyspie Nowa Kaledonia na Oceanie Spokojnym. W mediach społecznościowych poinformował o zaręczynach Solene, ale na jego Instagramie można również znaleźć fotografie przedstawiającą obie pociechy. 

Nieznane dzieci gwiazdNieznane dzieci gwiazd Fot. Instagram/ michelmoran_official

Córka Aleksandry Popławskiej - Antonina 

Aleksandra Popławska niezbyt chętnie mówi o szczegółach życia prywatnego. Jakiś czas temu aktorka przy okazji sesji dla magazynu "Wysokie Obcasy", pokazała na Instagramie córkę. To owoc związku gwiazdy z Markiem Kalitą, który również jest aktorem. Antonina Kalita ma 17 lat i wygląda jak bliźniaczka aktorki. Spokojnie mogłaby grać w różnych produkcjach jej siostrę. 

Nieznane dzieci gwiazdNieznane dzieci gwiazd Fot. Instagram/ ts.oai

Syn Pawła Małaszyńskiego - Jeremiasz

Paweł Małaszyński i Joanna Chitruszko doczekali się syna i córki. 18-letni Jeremiasz Małaszyński wystąpił ze ojcem w sesji dla magazynu "Elle Man". Sam prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie chętnie publikuje zdjęcia z życia prywatnego. 

Nieznane dzieci gwiazdNieznane dzieci gwiazd Fot. Instagram/ jeremi_malasz

Córka Moniki Richardson - Zofia

Monika Richardson ma dwoje dzieci - Zofią i Tomasza. Córka dziennikarki jest maturzystką. Zofia wychowuje się z ojcem, ale to po mamie odziedziczyła urodę. 

Nieznane dzieci gwiazdNieznane dzieci gwiazd Fot. Instagram/ monikarichardson

Syn Macieja Kurzajewskiego - Franciszek

Maciej Kurzajewski przez lata był w związku z Pauliną Smaszcz, z którą doczekał się dwójki dzieci. Choć ten związek nie przetrwał, to para rozstała się w zgodzie. Ich syn Franciszek jest już dorosłym mężczyzną i ma 25 lat. Trzeba przyznać, że z wiekiem jest coraz bardziej podobny do taty. W okularach bardzo przypomina prezentera. Franciszek na stałe mieszka w Izraelu, a niedawno ożenił się z Włoszką, Laurą Vaccari.

Nieznane dzieci gwiazdNieznane dzieci gwiazd Fot. Instagram/ maciejkurzajewski

Widzicie podobieństwo? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.