Aleksandra Woźniak z "13 posterunku" zniknęła z show-biznesu. Teraz furorę w sieci robią jej córki bliźniaczki

Aleksandra Woźniak zyskała sławę dzięki roli Kasi w serialu "13 posterunek". Nie chciała jednak wiązać się z aktorstwem i poszła w zupełnie innym kierunku. Zajmuje się także wychowaniem bliźniaczek, które skończyły 17 lat. Obie są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak wyglądają.

Więcej o dzieciach gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

"13 posterunek" był jednym z najpopularniejszych polskich seriali w latach 90. W obsadzie znaleźli się m.in. Cezary Pazura, nieżyjący już Marek Perepeczko oraz Aleksandra Woźniak, która dzięki roli Kasi zyskała sporą popularność. Kobieta jednak nie związała przyszłości z show-biznesem. Skończyła studia psychologiczne i prowadzi terapie. Prywatnie jest mamą 17-letnich bliźniaczek, które robią furorę na Instagramie i TikToku.

Aleksandra Woźniak, Cezary PazuraWidzowie pokochali ją za rolę Kasi w "13 posterunku". Rzuciła aktorstwo. Jak dziś wygląda i co robi Aleksandra Woźniak?

Zobacz wideo Pazura o córce

Aleksandra Woźniak ma nastoletnie córki. Robią furorę w sieci

Woźniak ma dość bogate życie uczuciowe. Pierwszego męża poznała jeszcze w liceum, ale ich małżeństwo przetrwało zaledwie dwa lata. Drugim mężem gwiazdy "13 posterunku" został politolog Tomasz Kuszłejko, z którym ma bliźniaczki. Ich związek jednak też rozpadł się po dwóch latach.

Później spotkała aktualnego męża Szymona Miszewskiego. To on pomógł jej wychowywać córki, które dziś są nastolatkami. Ania i Julka prowadzą profile w mediach społecznościowych. Stronę każdej z nich śledzi kilka tysięcy obserwatorów. Nastolatki mają podobny styl i wizerunek: lubią czerń, kolczyki oraz wyrazisty makijaż.

 

Córka Roseanne Barr zdobyła się na odważne wyznanie. Kobieta przeżywała tragedię przez matkęCórka Roseanne Barr była wywieziona do lasu. Po latach nazywa całą sytuację porwaniem

Po zdjęciach widać, że mama daje im dużo swobody. Dziewczyny eksperymentują z włosami, noszą odważne stylizacje. Z tego, co możemy wywnioskować, po Aleksandrze Woźniak odziedziczyły artystyczne osobowości i mają talent do wcielania się w wybrane przez siebie role. Wiadomo też, że Julia jest singielką. 17-latka napisała też na profilu na Instagramie, że nie korzysta z żadnych portali randkowych.

Zdjęcia dziewczyn możecie zobaczyć w naszej galerii na górze strony.

 
Więcej o: