Aleksandra Woźniak z "13 posterunku" zniknęła z show-biznesu. Teraz furorę w sieci robią jej córki bliźniaczki

Aleksandra Woźniak zyskała sławę dzięki roli Kasi w serialu "13 posterunek". Nie chciała jednak wiązać się z aktorstwem i poszła w zupełnie innym kierunku. Zajmuje się także wychowaniem bliźniaczek, które skończyły 17 lat. Obie są bardzo aktywne w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak wyglądają.

Więcej o dzieciach gwiazd znajdziesz na Gazeta.pl

"13 posterunek" był jednym z najpopularniejszych polskich seriali w latach 90. W obsadzie znaleźli się m.in. Cezary Pazura, nieżyjący już Marek Perepeczko oraz Aleksandra Woźniak, która dzięki roli Kasi zyskała sporą popularność. Kobieta jednak nie związała przyszłości z show-biznesem. Skończyła studia psychologiczne i prowadzi terapie. Prywatnie jest mamą 17-letnich bliźniaczek, które robią furorę na Instagramie i TikToku.

Zobacz wideo Pazura o córce

Aleksandra Woźniak ma nastoletnie córki. Robią furorę w sieci

Woźniak ma dość bogate życie uczuciowe. Pierwszego męża poznała jeszcze w liceum, ale ich małżeństwo przetrwało zaledwie dwa lata. Drugim mężem gwiazdy "13 posterunku" został politolog Tomasz Kuszłejko, z którym ma bliźniaczki. Ich związek jednak też rozpadł się po dwóch latach.

Później spotkała aktualnego męża Szymona Miszewskiego. To on pomógł jej wychowywać córki, które dziś są nastolatkami. Ania i Julka prowadzą profile w mediach społecznościowych. Stronę każdej z nich śledzi kilka tysięcy obserwatorów. Nastolatki mają podobny styl i wizerunek: lubią czerń, kolczyki oraz wyrazisty makijaż.

 

Po zdjęciach widać, że mama daje im dużo swobody. Dziewczyny eksperymentują z włosami, noszą odważne stylizacje. Z tego, co możemy wywnioskować, po Aleksandrze Woźniak odziedziczyły artystyczne osobowości i mają talent do wcielania się w wybrane przez siebie role. Wiadomo też, że Julia jest singielką. 17-latka napisała też na profilu na Instagramie, że nie korzysta z żadnych portali randkowych.

Zdjęcia dziewczyn możecie zobaczyć w naszej galerii na górze strony.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.