Kim jest Patryk Cebulski? Z Wiktorią Gąsiewską poprowadzi kulisy programu "Taniec z Gwiazdami"

Patryk Cebulski szybko zdobywa sławę i serca nastolatek. Już jesienią poprowadzi show Polsatu, pokazujący od kuchni produkcję "Tańca z Gwiazdami".

Patryk Cebulski wraz z Wiktorią Gąsiewską poprowadzą "Kulisy TzG". To nie pierwsza zawodowa współpraca tej aktorskiej dwójki. Oboje spotkali się na planie serialu "Kowalscy kontra Kowalscy". Prowadzili również emitowane w mediach społecznościowych kulisy tegorocznego Sopot SuperHit Festiwal.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska i zakrapiane imprezy? Wylicza, czemu nie lubi chodzić do klubów

Patryk Cebulski poprowadzi "Kulisy Tańca z Gwiazdami"

Patryk Cebulski to student Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Kariera na scenie w zasadzie dopiero przed nim. Jednak może się już pochwalić współpracą z wieloma świetnymi aktorami. Niedawno mogliśmy go oglądać u boku Piotra Adamczyka, Mariety Żukowskiej, Katarzyny Kwiatkowskiej i Wojciecha Mecwaldowskiego w przebojowym serialu telewizji Polsat "Kowalscy kontra Kowalscy", gdzie gra rolę Janka Kowalskiego.

Już niedługo na ekrany wejdzie kolejny serial z jego udziałem "Kuchnia. Smaczna komedia". Tym razem Patrykowi towarzyszyć będą na planie Maria Dębska i Tomasz Karolak.

Teraz czego Patryka Cebulskiego nowe wyzwanie. Wyznał, że prowadzenie show wiąże się dla nie go z tremą, ale nie może się już doczekać, by pokazać widzom, jak "TzG" wygląda od kuchni.

'Kulisy TzG' są emitowane na żywo, więc możecie spodziewać się masy dobrej zabawy - powiedział aktor widzom Polsat Cafe.

Aktor przyznał w rozmowie z "Party", że od najmłodszych lat brał pod uwagę pracę a scenie.

Ktoś mi kiedyś powiedział, że byłbym świetnym aktorem, bo kłamałem jak z nut, jak byłem mały. Aktorstwo fascynowało mnie od zawsze. Jak zahipnotyzowany patrzyłem na znanych aktorów, występujących na scenie teatru czy w filmie i chciałem być na ich miejscu.

Patryk Cebulski pochodzi z podkrakowskich Niepołomic. Pierwsze aktorskie doświadczenia zdobywał w serialu "Szkoła", gdzie został zauważony. Dzięki temu zagrał epizodyczne role w takich produkcjach jak "Ojciec Mateusz", "Barwy szczęścia", "Na sygnale" czy "Lekarze na start". Potem propozycji przybywało.

A jak Patryk Cebulski poradzi sobie w roli prowadzącego? Przekonamy się już wkrótce. Od 30 sierpnia Polsat emitować będzie dwunastą edycję show "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami", a tuż po zakończeniu w Polsat Cafe zobaczymy "Kulisy TzG".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.