Wiktoria Gąsiewska kolejny raz pojawi się w "Tańcu z Gwiazdami". Co tam będzie robiła? "To dopiero prawdziwe wyzwanie"

W nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" widzowie zobaczą kolejne dwie nowe twarze. Chodzi o Wiktorię Gąsiewską oraz Patryka Cebulskiego. Wiadomo, jakie zadanie będą mieli do wykonania.

Najnowsza edycja "Tańca z Gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Od 30 sierpnia, co poniedziałek, widzowie będą oglądali taneczne zmagania m.in. Oliwii Bieniuk i Izy Małysz, z którą w parze wystąpi Stefano Terrazzino. Producenci przygotowali dla widzów wiele zmian, w tym chociażby nowego członka jury, Andrzeja Piasecznego. Okazało się również, że w popularnym formacie ważne zadania do wykonania będą mieli Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski.

Zobacz wideo Edyta Zając nagrała trening Oliwii Bieniuk do "Tańca z gwiazdami". Na pierwszy ogień poszła cha-cha

Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski w "Tańcu z Gwiazdami"

Na tydzień przed emisją pierwszej odcinka nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" zostało podane do informacji, że duet ten pojawi się w programie w roli prowadzących kulis. Gąsiewska i Cebulski będą mieli okazję rozmawiać z uczestnikami show i przekazywać widzom Polsat Cafe najnowsze wieści z backstage’u. Aktorka nie ukrywała, że będzie to dla niej spore wyzwanie, choć produkcja nie jest jej obca. Kilka lat temu występowała w "Tańcu z Gwiazdami" jako jedna z uczestniczek.

Z "Tańcem z Gwiazdami" miałam okazję zetknąć się jako uczestniczka, ale prowadzenie kulis tego wyjątkowego show to dopiero prawdziwe wyzwanie. Nie mogę się doczekać, by pokazać widzom, jak "TzG" wygląda od kuchni. Szykujemy masę niespodzianek, więc bądźcie z nami! - zdradziła Gąsiewska.

Patryk Cebulski z kolei wspomniał o stresie, jaki odczuwa przed czekającym na niego zadaniem.

"Taniec z Gwiazdami" to kultowy format i nie ukrywam, że mam wielką tremę. Bardzo się jednak cieszę, że mogę dołączyć do ekipy programu i to w takiej roli. "Kulisy TzG" są emitowane na żywo, więc możecie spodziewać się masy dobrej zabawy - przekazał.
 

To już kolejna zawodowa współpraca aktorskiej dwójki. Oboje spotkali się na planie serialu "Kowalscy kontra Kowalscy". Prowadzili również emitowane w mediach społecznościowych kulisy tegorocznego Sopot SuperHit Festiwal.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.