"Taniec z Gwiazdami". Widzowie oburzeni tym, jak podpisano Izę Małysz i Kajrę w nowym spocie. "Potraktowano je przedmiotowo"

Wreszcie pojawiły się oficjalne zwiastuny "Tańca z Gwiazdami". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie tytuły, jakimi zapowiedziano niektóre gwiazdy. Te wywołują sporo kontrowersji.

Już 30 sierpnia na antenie Polsatu wystartuje nowa edycja "Tańca z Gwiazdami". Na ekranach oraz w sieci pojawiły się już spoty promujące program, a w nich krótka prezentacja poszczególnych uczestników. W tym sezonie wystąpią nie tylko osoby z telewizji, ale też gwiazdy internetu. To, jak podpisano niektóre osoby, wywołało spore kontrowersje. Wśród nich są "żony" i "przystojniaki".

Antoni Królikowski opublikował rodzinne zdjęcia z weselaAntoni Królikowski opublikował zdjęcia ze ślubnej fotobudki

Zobacz wideo Edyta Zając nagrała trening Oliwii Bieniuk do "Tańca z gwiazdami". Na pierwszy ogień poszła cha-cha

"Taniec z Gwiazdami". Kontrowersyjne podpisy pod prezentacją gwiazd

W najnowszym spocie nagrano z uczestnikami krótkie scenki, w których każdy z nich mówi kilka słów od siebie, a każdą z osób podpisano. Uwagę zwracają zwłaszcza dwie prezentacje.

Iza Małysz. Żona orła z Wisły.
Kajra. Kobieca strona projektu "Sławomir" - podpisała produkcja pod prezentacjami znanych pań.

Nie uszło to uwadze internautów. Niektórzy zauważają, że Magdalena Kajra Kajrowicz i Izabela Małysz zostały strywializowane.

Trochę przedmiotowo potraktowano w tych wizytówkach panie Izę i Magdalenę. Obie wykonują zawody, a nie są tylko czyimiś żonami.
 Żona "Orła z Wisły"? Serio? - napisali fani programu na koncie show na Instagramie.
 

Sylwia GrzeszczakSylwia Grzeszczak na spotkaniu jurorów "The Voice of Poland". Stylizacja robi wrażenie!

Ale to nie wszystko. Aktora Piotra Mroza opatrzono podpisem "przystojniak z serialu 'Gliniarze'". Takie określenie również nie bardzo spodobało się niektórym widzom.

Przystojniak z serialu - żenada - czytamy w komentarzach.

Widać, że producenci programu chcieli pokazać dystans i lekką nutę humoru, jednak chyba nie wyszło zgodnie z założeniem. Jak gwiazdy zostaną zaprezentowane w pierwszym odcinku, przy prezentacji tanecznych par? Dowiemy się już w poniedziałek 30 sierpnia.

Więcej o: