Meghan Markle udawała ciążę, a pod sukienką ukrywała protezę? Użytkownicy TikToka na tropie

Meghan Markle i książę Harry są ciągle krytykowani. Tym razem w sieci pojawiły się zarzuty, że obie ciąże Meghan Markle były udawane. W obronie książęcej pary stanęli użytkownicy platformy, na której rozpowszechniono te informacje.

Meghan Markle nieustannie musi mierzyć się z krytyką. Czasami trudno się dziwić. Udzielając pamiętnego wywiadu w programie Oprah Winfrey, bardzo podpadła Brytyjczykom. Poddani króla Karola III zarzucają jej, że sprytnie wdarła się do rodziny królewskiej i tylko w niej namieszała, by za chwilę skłócić księcia Harry'ego z bliskimi i uciec do USA. Zarzucano jej wiele, m.in. mobbing i poniżanie pracowników, ale niektóre z teorii spiskowych zdają się na siłę nakręcać spiralę nienawiści. Właśnie oskarżono ją o  udawanie ciąży.

Zobacz wideo Brytyjska rodzina królewska na małym i dużym ekranie. Dlaczego przyciąga aż taką uwagę?

Meghan Markle znowu zarzucono kłamstwo. Tiktokerka spekuluje, że wszystkie ciąże "były udawane"

Meghan Markle ponownie oskarżono o kłamstwo. Jedna z użytkowniczek popularnej platformy TikTok zarzuciła żonie księcia Harry'ego, że wszystkie jej ciąże były udawane, a uwypuklenia pod ubraniami były jedynie protezami. Według niej dzieci książęcej pary urodziły się z pomocą surogatki.

Sophie Howls wymyśliła całą teorię spiskową dotyczącą Markle, którą poparła znalezionymi w gazetach i w sieci "dowodami". Dziewczyna zebrała różne zdjęcia księżnej i pokazała, jak wielkość jej brzucha zmieniła się w zależności od pory dnia. Pojawiający i znikający brzuch miał być dla niej dowodem, że cała ciąża była jedynie udawana.

To nie pierwsza osoba publiczna, której postawiono takie zarzuty. Wcześniej w ogniu krytyki stanęła Beyonce, której "falujący brzuch" wzbudził podejrzenia fanów.

Wśród celebrytów są także gwiazdy, które otwarcie przyznają, że korzystały z pomocy surogatki, np. Kim i Khloe Kardashian, czy Prianka Chopra. 

Więcej zdjęć Meghan i Harry'ego znajdziesz w galerii na górze strony.

Głos zdrowego rozsądku w sprawie Meghan i Harry'ego. Użytkownicy TikToka stanęli w obronie książęcej pary i nawołują do zaprzestania nienawiści

W komentarzach użytkownicy platformy stanęli w obronie Meghan i Harry'ego. Zwrócono uwagę, że takie filmiki tylko nakręcają bezsensowną spiralę nienawiści, która nie niesie za sobą absolutnie nic dobrego. Najważniejsze, że dzieci książęcej pary są zdrowe i szczęśliwe. Według użytkowników, tworzenie takiej atmosfery wokół nich, może przynieść jedynie szkody. 

Nigdy nie zostawicie jej w spokoju? Macie obsesje na ich punkcie.
Moim zdaniem jej ciąża jest niezaprzeczalna. Przyjrzyjcie się zmianom na jej buzi, tego nie da się ukryć.
Kiedy byłam w ciąży, mój brzuch też różnie prezentował się na zdjęciach. Nie rozumiem, skąd ta nieustanna nienawiść do Meghan.
I po co rozsiewać takie fake newsy? Już dość się nacierpieli przez obrzydliwe plotki - czytamy w komentarzach.

Jak sądzicie, czy Meghan i Harry wreszcie przestaną być obiektem plotek

 

Zobacz też: 35-letnia dziewica o relacjach z mężczyznami. "Kiedy się dowiedzą, znikają". Będzie szukać miłości w TV

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.