Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek są już po rozprawie rozwodowej i próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Wygląda na to, że była żona tancerza radzi sobie z tym całkiem nieźle. Katarzyna Cichopek zdążyła już opowiedzieć o nowym związku w programie śniadaniowym. Padły miłosne deklaracje, a uczucie zostało przypieczętowane buziakiem na wizji.
Marcin Hakiel, na razie nieśmiało pokazuje na Instagramie plecy partnerki, o której w zasadzie niewiele więcej wiadomo, oprócz tego, że jest jasną blondynką. W całym tym bałaganie para stara się, aby nie ucierpiały dzieci. Adam i Helena, spędzają czas zarówno z matką, jak i z ojcem. Tancerz właśnie opublikował zdjęcie z niedzielnego spaceru z ukochaną córką.
Marcin Hakiel opublikował na Instagramie zdjęcie z Heleną. Ojciec i córka wybrali się na spacer, korzystając z uroków ciepłego, jesiennego dnia.
Weekend z księżniczką - napisał.
W trakcie rozprawy rozwodowej ustalono, że dzieci będą spędzały czas zarówno z matką, jak i z ojcem. W rozmowie z "Faktem" Marcin Hakiel przyznał, że w codziennym życiu dzieci w zasadzie niewiele się zmieniło.
Dzieci są tydzień u mnie, tydzień u mamy. Właściwie za dużo dla nic nie zmieniło, mają po prostu dwa adresy, ale wszystkie aktywności wyglądają tak samo - wyznał.
Tancerz opowiedział też o nowej pasji, którą dzieli z synem, Adamem.
Syn poszedł bardziej w piłkę, a ostatnio i to masz taka wspólna pasja, zaczęliśmy trochę ćwiczyć boks, zakładamy czasem rękawice i robimy sobie sparingi czy w domu, czy przyjdziemy do klubu - powiedział.
Marcin Hakiel zdradził też zainteresowania córki. Jak sam przyznał, po rodzicach odziedziczyła zamiłowanie do sceny.
Córka genetycznie jest trochę obciążona, także lubi właściwie wszystkie formy występowania. Uczęszcza na zajęcia teatralne, pianino, teraz mamy w planach, żeby zaczęła też chodzić do chóru - dodał.
Więcej zdjęć Marcina Hakiela znajdziesz w galerii na górze strony.
W komentarzach pod zdjęciem jeden z obserwatorów uszczypliwie zwrócił uwagę, że wyjątkowo zabrakło na zdjęciu "pleców" nowej ukochanej.
No i brawo, że blond plecy zachował pan w prywatnym archiwum.
Panie Marcinie, pięknie razem wyglądacie. Widać, że dzieci pana uwielbiają.
Super. Córeczka tatusia - czytamy w komentarzach.
Skomentowano też relacje Marcina Hakiela z dziećmi, który po rozwodzie stara się zapewnić im dużo atrakcji, aby zrekompensować ten trudny czas.
Zobacz też: "Dzień dobry TVN". Robert Stockinger znika z programu. "Biorę się z wrogiem za łby"
Córka Fraszyńskiej i Gonery też robi karierę w show-biznesie. Tak wygląda 35-letnia Nastazja
Tragiczny zbieg okoliczności. Maciej Musiał żegna Krzysztofa Piesiewicza w dniu premiery ich filmu
Eurowizja 2026. Znamy wyniki drugiego półfinału. To z nimi zawalczy Alicja Szemplińska
Syn Johna Lennona ma poważne problemy ze zdrowiem. "Badajcie się, zanim będzie za późno..."
Justyna Steczkowska odgryza się Kayah za "tanie wygibasy". Te słowa pójdą jej w pięty
Nowe doniesienia ws. śmierci Celińskiej. Wiadomo, co się stało. "Była nieprzytomna"
Po "Kuchennych rewolucjach" musieli zamknąć lokal. Właściciel zdradza kulisy i mówi o "psiej aferze"
Skolim wygadał się o pracy na planie "Barw szczęścia". Ma gorzki wniosek
Alicja Szemplińska nagle przerwała wywiad. Dosadna reakcja izraelskiego portalu