Rozwód Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Podczas rozprawy brat prezenterki miał coś do powiedzenia

Z końcem sierpnia zakończyło się małżeństwo Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Na rozprawie rozwodowej brat aktorki został powołany na świadka. Wiadomo, co zeznał.

W dniu 25 sierpnia odbyła się rozprawa w sprawie rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Z początkiem marca para opublikowała w swoich mediach społecznościowych identyczne oświadczenie, w którym podzielili się decyzją o zakończeniu trwającej 17 lat relacji. W tym czasie doczekali się dwójki dzieci - syna Adama i córki Heleny. W trosce o nie poprosili o uszanowanie ich prywatności. Im także udało się dojść do porozumienia w kluczowych kwestiach jeszcze przed wizytą w sądzie. Podczas rozprawy zeznawał jednak brat prezenterki Jacek Cichopek. 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek przerwała milczenie! Mówi o Hakielu i dzieciach

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel się rozwiedli. Brat aktorki został wezwany do sądu

Po ogłoszeniu rozstania do mediów regularnie wyciekały informacje dotyczące podziału majątku i opieki nad dziećmi. Choć tancerz podczas wywiadu udzielonego Aleksandrze Kwaśniewskiej zasugerował, że rozpad związku wynika z pojawienia się osoby trzeciej, parze udało się uniknąć publicznego prania brudów. Rozwód uzyskali już podczas pierwszej i ostatniej rozpraw - bez orzekania o winie.

Jak się okazuje, w sądzie potrzebny był świadek, który potwierdziłby, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dogadali się we wszystkich istotnych sprawach poza rozprawą. Jak donosi "Fakt", osobą tą okazał się brat aktorki Jacek Cichopek:

Ponieważ Katarzyna i Marcin sami zdecydowali o opiece nad dziećmi i nie angażowali w to sądu, ktoś z bliskich parze musiał poświadczyć, że dzieciom nie dzieje się krzywda, a para realizuje własne uzgodnienia. Tym świadkiem był właśnie brat Cichopek.

Wygląda na to, że tym samym sprawa rozwodowa jednej z najpopularniejszych polskich par została zakończona.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.