Marcin Mroczek stracił dostęp do mediów społecznościowych. Teraz apeluje o pomoc. Wsparcie okazała Cichopek

Marcin Mroczek zaapelował do fanów za pośrednictwem konta brata. Aktor znany z serialu "M jak Miłość" stracił dostęp do wszystkich mediów społecznościowych. Pomimo prób nie udało się odzyskać kont. W sprawę zaangażowała się nawet serialowa żona, Katarzyna Cichopek.

Marcin Mroczek niespodziewanie pojawił się na Instagramie brata Rafała i opowiedział o trudnej sytuacji, z którą boryka się od trzech tygodni. Aktor bez wyraźnego powodu stracił dostęp do kont na Facebooku i Instagramie. Piotrek z "M jak Miłość" poprosił o pomoc fanów.

Zobacz wideo Marcin Mroczek stracił profile w mediach społecznościowych. Teraz apeluje o pomoc

Marcin Mroczek potrzebuje pomocy

Marcin i Rafał Mroczek są bliźniakami, ale fani i tak się zdziwili, kiedy nagle na Instagramie Rafała Mroczka zobaczyli przejętego Marcina. Okazało się, że aktor stracił dostęp do kont w mediach społecznościowych i jedynie za pośrednictwem konta brata mógł zwrócić się do fanów. 

Kochani, nie wiem od czego zacząć. (...) jestem na profilu brata, ponieważ mój profil został wykasowany. Zaczęło się to kilkanaście dni temu. Dostałem wiadomość od Facebooka, że mój profil został zablokowany. Nie podano przyczyny ani powodu tej blokady. Jedyne, co mogłem zrobić, to odwołać się od decyzji - powiedział.

Marcin Mroczek natychmiast zgłosił problem do centrum pomocy i został poproszony o weryfikację tożsamości. Zgodnie ze wskazówkami przesłał kopię dowodu osobistego i cierpliwie czekał na odpowiedź, licząc na to, że sprawa szybko się rozwiąże. Aktor podejrzewał, że ktoś niesłusznie zgłosił jego profil i po pozytywnej weryfikacji dostęp zostanie szybko przywrócony. Przejęty podkreślił, że media społecznościowe pozwalają mu utrzymywać relację z fanami i pokazywać kulisy pracy na planie.

Miałem nadzieję, że moja tożsamość w wirtualnym świecie zostanie mi przywrócona i nadal będę mógł mieć z wami kontakt. Dzielić się z wami moim życiem zawodowym, pokazywać wam kulisy na planie filmowym, pracy w teatrze no i moim codziennym życiem - wyznał.

Aktor z "M jak Miłość" powiedział, że otrzymał wiadomość zwrotną z informacją, że jego konto zostanie zlikwidowane. Brak dostępu do konta na Facebooku uniemożliwia aktorowi zalogowanie się na Instagram i prowadzenie strony na Facebooku. Jak sam podkreślił, oficjalna strona na tej platformie nadal istnieje, ale nie ma możliwości jej edytowania, ani odpisywania fanom. Marcin Mroczek przyznał, że media społecznościowe to duża część jego życia i pracy i ma tam zapisane ważne momenty z życia rodzinnego, jak np. narodziny i dorastanie synów.

Od kilku lat publikowałem ważne chwile (...). Od momentu, jak narodził się jeden mój syn, drugi syn i tam była część historii mojego życia i jest dla mnie ważne, żeby to odzyskać - powiedział rozżalony.

Marcin Mroczek zwrócił się z prośbą do fanów. Aktor poprosił, aby zgłaszać do centrum pomocy prośby o odzyskanie konta. Być może wspólnymi siłami uda się coś zdziałać.

Jeśli mogę was prosić, to myślę ze w wielu siła! - dodał. 

Marcin Mroczek stracił wszystko. Teraz apeluje o pomoc. Wsparcie okazała Katarzyna CichopekMarcin Mroczek stracił wszystko. Teraz apeluje o pomoc. Wsparcie okazała Katarzyna Cichopek fot. screen instagram.com/rafalmroczek

Więcej zdjęć Marcina Mroczka znajdziesz w galerii na górze strony. 

W nagłośnieniu sprawy koledze z planu "M jak Miłość pomogła serialowa żona Katarzyna Cichopek, która opublikowała apel Marcina Mroczka na Instagramie. Dołączyła też Anna Mucha. Trzymamy kciuki, aby udało się odzyskać konta!

 

Zobacz też: Księżna Kate miała sposób na rywalki. Dzięki temu inne nie podrywały księcia Williama

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.