Doda w zaskakująco mrocznej stylizacji. Ta kurtka to strzał w dziesiątkę

Na środowym pokazie kolekcji duetu projektantów Bikowski i Prochacki Doda zaskoczyła swoją nietypową stylizacją. Zaprezentowała się ona w mrocznej kreacji i oryginalnym makijażu. Na pokazie pojawił się również słynna drag queen, Dżaga.

W środę 1 marca w warszawskiej Hali Koszyki odbyła się pokaz kolekcji duetu projektantów Bikowski i Prochacki. Gwiazdy pojawiły się nie tylko na wybiegu, ale też na widowni. Wśród nich znalazła się Doda, która zaskoczyła niecodzienną kreacją. 

Mroczna stylizacja Dody. Kaptur i oryginalny makijaż 

Doda postawiła na bardzo mroczną, czarną stylizację. Uwagę zwracała przede wszystkim skórzana, oversize'owa kurtka. Jej charakterystycznym elementem był obszerny kaptur, który w ostatnim czasie bije rekordy popularności w świecie modyWiązanie w pasie podkreślało wąską talię wokalistyki. Kurtkę uzupełniły przylegające do ciała, delikatnie połyskujące spodnie i wysokie szpilki. 

Uwagę przyciągał również oryginalny makijaż Dody. Srebrne kreski pod oczami i mocno podkreślone kości policzkowe dodawały jej charakteru. Wokalistkę rzadko oglądamy w tak mrocznym wydaniu. 

Doda w mrocznej stylizacjiDoda w mrocznej stylizacji Fot. KAPiF

Dżaga za to kolorowo

Na pokazie pojawił się również Mariusz Ząbkowski. Zyskał on popularność, wcielając się w postać Dody. Posługuje się pseudonimem Dżaga. Doda i performer zapozowali razem na ściance. Nie szczędzili sobie czułości. Nic w tym dziwnego, ponieważ prywatnie są oni przyjaciółmi. 

Doda i DżagaDoda i Dżaga Fot. KAPiF

Mariusz (Dżaga) wziął udział w pokazie duetu Bikowski i Prochacki. Jego kolorowa suknia i błękitny makijaż kontrastowały z czarną stylizacją Dody. 

OFERTY AVANTI24.PL: Luksusowe dodatki i akcesoria na prezent.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.