Madonna zachwyca w gorsecie od polskiej artystki. To ona stworzyła słynną zbroję Małgorzaty Rozenek

Pamiętacie słynną zbroję Małgorzaty Rozenek-Majdan? Było o niej naprawdę głośno. Jej autorka stworzyła teraz gorset dla Madonny.

Kreacja Małgorzaty Rozenek-Majdan z balu Fundacji TVN wzbudziła swego czasu sporo kontrowersji. Celebrytka pojawiła się na wydarzeniu w niebiesko-złotej sukni, której gorset łudząco przypominał zbroję. W rozmowie z dziennikarką dziendobry.tvn.pl Małgorzata Rozenek-Majdan tłumaczyła, że inspiracją do stworzenia kreacji była siła kobiet. Mówiła, że te powinny czuć się wojowniczkami. Za kreację odpowiedzialna była polska artystka i kostiumografka, Katarzyna Konieczka. Teraz stworzyła projekt dla samej Madonny. 

 

Madonna zachwyca w gorsecie. To projekt polskiej artystki 

Madonna wzięła udział w sesji dla włoskiego wydania czasopisma "Vanity Fair". Na jednym ze zdjęć zapozowała w gorsecie w mrocznym stylu. Okazuje się, że jego autorką jest Katarzyna Konieczka. 

Brązowy gorset ozdobiony był białymi szwami. Madonna miała zawieszony na szyi różaniec, a jej głowę ozdabiał wianek. 

 
 

Wiele osób gratulowało Polce takiego światowego sukcesu. Post ze zdjęciem Madonny skomentowała m.in. Doda, która napisała:

Mega. 

Projekty Katarzyny Konieczki. Mroczny i awangardowy styl 

Dla Katarzyny Konieczki to nie pierwsza współpraca ze światową gwiazdą. Wcześniej projektowała m.in. dla Lady Gagi czy Jennifer Lopez. W jednym z wywiadów artystka wspominała, że praca z gwiazdami to dla niej duże wyzwanie. Portalowi trojmiasto.pl tłumaczyła: 

Łatwo jest ubrać chudą modelkę, o urodzie minimalistycznej, dziwnej, androgenicznej. Takie można sobie wybierać do alternatywnych sesji. Prostymi środkami można na nich osiągnąć coś ambitnego. We wszystkim wyglądają dobrze. Wyzwaniem natomiast jest ubranie seksownej kobiety, tak, aby nie wyglądała w kostiumie tandetnie.

Projekty Katarzyny Konieczki utrzymane są w mrocznym i awangardowym stylu. Charakterystycznym elementem jej kreacji są misterne ozdoby głowy. W swoich pracach często nawiązuje ona do mitologicznych i biblijnych motywów. 

 

Sesja Madonny to świetny znak dla Katarzyny Konieczki. Jej na nazwisko na pewno stanie się głośne w branży artystycznej. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.