Małgorzata Rozenek-Majdan zaszalała ze stylizacją w "Dzień Dobry TVN". Agnieszka Woźniak-Starak też oryginalnie

Paulina Borczak, W materiale zamieszczono linki i grafiki reklamowe
18.12.2022 11:00
Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak

Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak (Fot. KAPiF)

W świątecznym wydaniu "Dzień Dobry TVN" pojawili się wszyscy prowadzący. Małgorzata Rozenek-Majdan dzięki swojej stylizacji zdecydowanie się wyróżniała. Agnieszka Woźniak-Starak postawiła zaś na oryginalny dodatek.

W "Dzień Dobry TVN" zapanowała iście świąteczna atmosfera. W świątecznym wydaniu śniadaniówki pojawili się wszyscy prowadzący. Przyjechali oni do studia czerwonym autobusem. Wśród choinek czekali już na nich Dorota Wellman i Marcin Prokop. Naszą uwagę zwróciła zwłaszcza stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan. Nie sposób jej nie zauważyć. 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan w świątecznym wydaniu. Zaszalała 

Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na świąteczny kolor. Gwiazda zaprezentowała się w długim czerwonym płaszczu oraz spodniach i swetrze w tym samym odcieniu. Stylizację uzupełniła długimi, białymi śniegowcami. Zdecydowała się również na brązowe nauszniki z białym futerkiem i dopasowane do nich rękawiczki. 

Małgorzata Rozenek-Majdan w świątecznym wydaniu Dzień Dobry TVNMałgorzata Rozenek-Majdan w świątecznym wydaniu Dzień Dobry TVN Fot. Instagram, @m_rozenek/ @dziendobrytvn

Małgorzata Rozenke-Majdan zdecydowanie wyróżniała się spośród innych prowadzących, którzy postawili raczej na stonowane odcienie, jak brąz czy czerń. Można by pomyśleć, że gwiazda inspirowała się strojem Mikołaja. 

Agnieszka Woźniak-Starak w zimowej stylizacji. Co za czapka!

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w świątecznym wydaniu śniadaniówki w czerni. Gwiazda wystąpiła w puchowej kurtce z ozdobnym futerkiem przy kapturze i długich kozakach. Uwagę zwraca jednak przede wszystkim jej oryginalne nakrycie głowy. Agnieszka Woźniak-Starak postawiła na ciepłą uszatkę z futerkiem. 

 

Zimowa stylizacja Pauliny Krupińskiej była bardzo klasyczna. Gwiazda zdecydowała się na beżowy płaszcz o koszulowym kroju, do którego dobrała spodnie w podobnym odcieniu. Całość uzupełniły jasne sztyblety

Czyja zimowa stylizacja spodobała wam się najbardziej? Lubicie wyróżnić się z tłumu, jak Małgorzata Rozenek-Majdan, czy stawiacie raczej na klasyczne rozwiązania, jak Paulina Krupińska? 

Więcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • toprated

  Oceniono 4 razy 4

  Gosieńka troszkę za mocno se te brwi naciągnęła ;)

 • an19na51

  Oceniono 5 razy 3

  Towarzystwo wzajemnej adoracji. Wyp…….ć.

 • fanboj_fso

  Oceniono 4 razy 2

  Stare rury nie pękają.

 • rusham

  Oceniono 3 razy 1

  staro/młoda doopa.....

 • tk

  Oceniono 3 razy 1

  Stara prukwa znowu straszy.

 • alien.i.am

  Oceniono 3 razy 1

  Znowu sklepik? W..Ć z tymi purchawiszczami!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX