Agnieszka Woźniak-Starak o swoim zdjęciu: Wilk i baran. Fani: Raczej Piękna i Bestia

Agnieszka Woźniak-Starak z okazji Halloween postanowiła przebrać się za wilka. Gwiazda pokazała się w przerażającej masce. Zażartowała jednak, że wcale nie jest wilkiem, a baranem. O co chodzi?

Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowanie ma do siebie dystans. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcia w halloweenowym wydaniu i opatrzyła je żartobliwym podpisem. Rozbawieni fani chętnie komentowali post. 

Agnieszka Woźniak-Starak przebrana za wilka. Jednocześnie baran 

Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się na Instargramie zdjęciami w halloweenowym klimacie. Gwiazda postanowiła przebrać się za wilka. Kostium składał się z szarego garnituru i maski z pyskiem zwierzęcia. Do dwóch zdjęć dziennikarka zapozowała jednak trzymając głowę wilka w dłoni. Opatrzyła je zabawnym podpisem: "Wilk i baran. Kwietniowy baran oczywiście". Agnieszka Woźniak-Starak urodziła się 15 kwietnia, więc miała na myśli swój znak zodiaku. 

 

Fani gwiazdy od razu zrozumieli nawiązanie. Postanowili kontynuować zabawę i komentowali post z przymrużeniem oka: 

Czy to wilk w owczej skórze? 
Raczej Piękna i Bestia. 
Kwietniowy baran zawsze ma coś z wilka!

Polskie gwiazdy świętują Halloween. Oryginalne przebrania

Choć Halloween najhuczniej obchodzone jest w kulturze amerykańskiej, to zyskuje coraz większą popularność również w krajach europejskich. Polskie gwiazdy co roku zaskakują oryginalnymi przebraniami. Ewa Drzyzga, która współprowadzi z Agnieszką Woźniak-Starak "Dzień Dobry TVN", zdecydowała się na przerażający strój białej damy. Głośno jest również o przebraniu Maffashion. Julia Kuczyńska postanowiła wcielić się w postać rapera Quebonafide, z którym jej były parter Sebastian Fabijański miał otwarty konflikt. 

Halloweenowy wieczór dopiero przed nami, więc na pewno zobaczymy jeszcze wiele przerażających kostiumów. Na czyje przebrania czekacie najbardziej? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.