Shopper to określenie, którym przyjęło się nazywać dużą torebkę. To stylowy model nie tylko na zakupy, choć i je pomieści bez problemu. W ostatnim czasie w modzie cenimy sobie komfort, lekkość i wygodę, dlatego zamieniałyśmy torebki na plecaki, nerki lub poręczne kuferki. Jesienią jednak warto wrócić do pojemnych i praktycznych torebek. To właśnie one idealnie uzupełniają stylizację z płaszczem lub kurtką. Duże torebki pokochały nie tylko fashionistki, ale i kobiety, które lubią być gotowe na wszystko, mają ze sobą parasol, nawet gdy nie pada i ulubioną książkę, którą mogą przeczytać w trakcie podróży. W shopperce bez problemu zmieścisz najpotrzebniejsze przedmioty, które chcesz mieć przy sobie. Mimo swoich gabarytów większość tych torebek jest naprawdę lekka i wygodna do noszenia na co dzień. Wybrałyśmy eleganckie shopperki w odcieniach brązu, który jest bardzo modny jesienią. Poniżej znajdziesz kilka propozycji torebek znanych marek, które kupisz ze sporym rabatem.
Czarne shopperki są nie tylko modne, ale i praktyczne. Takie modele pokochały minimalistki. Ta jedna uniwersalna torebka sprawdzi się na wiele okazji, a co najważniejsze pasuje do niemal każdej stylizacji. Czarny shopper uzupełni stylizację do biura, na spotkanie z przyjaciółmi lub na zakupy. Warto zainwestować w torebkę ze skóry naturalnej, będziesz nosić ją nawet przez kilka sezonów, a wciąż będzie wyglądać jak nowa. Wiemy, gdzie kupicie je na wyprzedaży.
Torebki włoskich marek cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet na całym świecie. W końcu o włoskim wzornictwie, designie i jakości krążą już legendy. Takie modele to inwestycja na lata. Szukasz oryginalnej torebki? W ostatnim czasie do mody wracają trendy z ubiegłego wieku, a jednym z nich są duże torebki z kieszonkami na zewnątrz. Stworzysz z nimi modne stylizacje w casualowym stylu, a przy okazji będziesz miała praktyczny dodatek.
Zobacz także: sukienki na koniec lata i początek jesieni. Te modele zapragniesz mieć w swojej szafie!
Śledczy poszukują Polki, która zaginęła na Majorce. Natrafili na zaskakujący trop
Mateusz Damięcki nie odpuścił Mentzenowi. Porównał go do... osła
Po krótkich włosach Pauliny Smaszcz nie ma już śladu. Ekspert pod wrażeniem. "Odjęła sobie 15 lat"
Maleńczuk odpalił się po słowach Mentzena. "Nie jest też inteligentny - raczej chytry i cwany"
Zamienili dom na dwupiętrowy, luksusowy apartament. Szatanowie pokazali, jak mieszkają
Jagielska i Frederiksen nagrodzone na gali "Gazety Wyborczej". Tusk i Michnik zabrali głos na scenie
Kukiz ostro o projekcie ws. wsparcia artystów. Muzyk z Republiki mówi o "intelektualnej masakrze"
Doniesienia zza zamkniętych drzwi sądu. Chodzi o rozprawę Cieleckiej i Lindy. Wiadomo, co dalej
Reżyser mówi o "dużym ego" Sanah. Tak wspomina ich współpracę. "Jej nie jest na rękę..."