Bawełniane plecaki, które można personalizować - podkreśl swoja indywidualność

AZ
27.03.2020 14:30
Plecak

Plecak (Fot. www.instagram.com/_majlove)

Jaki plecak wybrać do letnich stylizacji? Bawełniany worek to strzał w dziesiątkę! Jest lekki i wytrzymały, sprawdzi się podczas wakacyjnych podróży i idealnie podkreśli codzienną stylizację. Plecak na sznurku z ekologicznej bawełny podkreśli twój indywidualizm lub nada się na prezent dla bliskiej osoby - wystarczy wybrać personalizowany model.

Personalizowany plecak - podkreśli swoją indywidualność 

Dbałość o środowisko jest bardzo ważna i na szczęście coraz więcej osób, producentów i projektantów to rozumie. Wynikiem tej świadomości jest zamiana skóry naturalnej na eko, podobnie jest z bawełną, która także doczekała się przyjaznej środowisku zmienniczki. Bawełniane torby i plecaki coraz częściej zastępują nam plastikowe siatki na zakupy, ale są także stylowym dodatkiem. Bawełniany worek na sznurkach to klasyczny element miejskiej stylizacji. Jest poręczny i pojemny idealny na rolki lub rower. Taki worek sprawdzi się idealnie, szczególnie gdy planujesz zwiedzanie i piesze wędrówki. Zobacz nasze propozycje bawełnianych plecaków z nadrukiem.

Bawełniany plecakBawełniany plecak Fot. Empikfoto

Bawełniane plecaki można personalizować. Możesz wybrać plecak szyty na zamówienie w małej manufakturze lub zamówić na tej stronie. Na plecaku możesz umieścić zdjęcie, napis lub dowolny nadruk, który podkreśli twoją indywidualność. Przedmioty codziennego użytku, które można spersonalizować, to pomysł na praktyczny i udany prezent. 

Plecaki bawełniane z nadrukiem

Plecak bawełniany z nadrukiem, który możesz spersonalizować to świetny pomysł! Przygotowaliśmy kilka pomysłów, które możesz umieścić na plecaku bawełnianym. Są to sentencje i cytaty, których nie powstydził by się projektant mody na swojej torebce. 

  • Nasz mózg jest jak torebka kobiety, zawsze coś w nim szukamy
  • Torba zastępcza. Chanel pożyczyłam koleżance
  • Boże spraw, żebym kupiła tylko to po co przyszłam
  • W damskiej torebce nie ma tylko dwóch rzeczy: miejsca i porządku
  • Moda przemija, styl pozostaje - Coco Chanel
  • Znalazłam torebkę idealną. Teraz muszę znaleźć kogoś, kto mi ją kupi
  • Poszłam kupić sukienkę, ale zobaczyłam śliczną sukienkę, wiec kupiłam dwie pary butów
  • Zgubiłam Diora. Torebka zastępcza

Plecaki bawełniane do malowania

Co kupić miłośnikowi przedmiotów DIY? Plecaki bawełniane do malowania, a do zestawy dołącz farbki do ubrań. Taki pomysł sprawi wiele radości i pobudzi wyobraźnię! Plecak bawełniany do malowania to także świetny pomysł na prezent dla dziecka. Zabije nudę, a potem będzie praktycznym dodatkiem np. do szkoły lub do przechowywania rzeczy. Jesteśmy przekonani, że dziecko chętnie pójdzie do szkoły z wykonanym przez siebie plecakiem.