Jak dobrać torebkę do butów? Z tymi radami nigdy nie popełnisz błędu

PJ
12.11.2018 21:10
Jak dobrać torebkę do butów/mat. partnera/www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Jak dobrać torebkę do butów/mat. partnera/www.instagram.com/nataliasiwiec.official (Jak dobrać torebkę do butów/mat. partnera/www.instagram.com/nataliasiwiec.official)

Jak często na etapie tworzenia swojej stylizacji, zastanawiacie się, czy torebka, które bierzecie ze sobą pasuje do butów? Nam niestety zdarza się to dość często, dlatego wtedy kierujemy się kilkoma prostymi radami. Przeczytajcie, jak łatwo jest dobrać torebkę do butów i wyglądać świetnie!

Klasyczne połączenie kolorów

Kobiety, uwielbiające klasykę w ubiorze powinny kierować się najprostszym rozwiązaniem. Zawsze dobierajcie torebkę w kolorze butów. Brzmi banalnie, prawda? Postawcie wtedy na ponadczasowe kolory, które pasują do wszystkiego i zagwarantują wam sukces waszej stylizacji. Dlatego wybierzcie dla siebie dodatki w kolorze czarnym, beżowym bądź brązowym. Jeśli decydujecie się na połyskujące czarne szpilki, koniecznie wybierzcie dla siebie torebkę w tym samym kolorze i najlepiej o tej samej fakturze, wtedy te dwa dodatki będą idealnie ze sobą współgrać. Takie rozwiązanie jest świetne, gdy nie mamy czasu na zaplanowanie swojego zestawu, bądź nie chcemy zbyt bardzo się wyróżnić. Połączenie ze sobą tych samych kolorów oraz faktur jest bezpieczne i gwarantuje sukces waszego ubioru!

klasyczne połączenie torebki i butów / mat. partneraklasyczne połączenie torebki i butów / mat. partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Zmiksuj ze sobą różne kolory

Dla bardziej odważnych kobiet, które nie lubią nudy w modzie, proponujemy zabawę kolorami! Oczywiście wybierzcie je tak, żeby wszystko do siebie pasowało. Poniżej znajdziecie trzy kolorystyczne propozycje, które idealnie odnajdą się w jesiennych stylizacjach. W tym sezonie świetnym i modnym połączeniem będą bordowe botki z butelkową zielenią. Jeśli jednak szukacie czegoś intrygującego koniecznie pomyślcie o kolorze musztardowym w połączeniu z barwami fioletu! Dla tych pań, które jednak wolą coś bardziej stonowanego, ale chcą rozweselić swoją stylizację, niech wybiorą dla siebie jasną torebkę, np. w kolorze szarym i dobiorą do niej efektowne buty. Mamy nadzieję, że te rozwiązania troszkę wam pomogą w tworzeniu waszych jesiennych stylizacji!

kolorowe połączenie torebki i butów / mat. partnerakolorowe połączenie torebki i butów / mat. partnera www.instagram.com/macademiangirl/

Poniżej więcej produktów