O włosach Magdy Gessler krążą legendy. Wydało się, jak wyglądają naprawdę!

Burza blond loków to od lat znak rozpoznawczy Magdy Gessler. Okazuje się, że fryzura słynnej restauratorki w naturalnym wydaniu wygląda zupełnie inaczej.

Niewiele osób w polskim show-biznesie polaryzuje opinię publiczną tak bardzo jak Magda Gessler. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" dała się poznać jako osoba o bardzo mocnym charakterze. W programie nie raz zdarzyło jej się rzucić mięsem (dosłownie i w przenośni), rozbić talerz czy nawet przewrócić stół. Wyrazista jest nie tylko osobowość Gessler, ale też jej wizerunek. Wszyscy doskonale kojarzą ją z obfitych blond loków, choć restauratorka od dawna podejrzewana jest o noszenie doczepów. Ile jest w tym prawdy?

Zobacz wideo Jak restauratorka dba o formę?

Magda Gessler przyznała się do noszenia doczepów

W 2014 roku na łamach "Faktu" ukazała się wypowiedź jednego ze stylistów, którzy rzekomo ujawnił prawdę na temat włosów Magdy Gessler. W rozmowie z tabloidem stwierdził, że naturalne loki restauratorki nie są w najlepszym stanie, a gwiazda nie wychodzi z domu bez doczepów. Restauratorka stanowczo zaprzeczała wtedy tym doniesieniom. - Żadnych doczepek! Ja tylko dokręcam moje włosy, bo nie są aż tak kręcone, ale to moje naturalne włosy - skomentowała. Dziesięć lat później temat fryzury Gessler cały czas jest na tapecie. Prowadząca "Kuchennych rewolucji" wiosną tego roku gościła w programie TVN "Autentyczni". Jeden z uczestników wprost zadał restauratorce pytanie, czy jej loki są naturalne. Magda Gessler tym razem przyznała, że zagęszcza swoje pukle.

Zawsze miałam loki, ale nigdy nie miałam tyle. Nie da się ukryć, że do programów, wtedy, kiedy występuję, mam założonych dziesięć doczepów. To są zagęszczone włosy

- odpowiedziała szczerze. Gwiazda TVN dodała także, że jej naturalny kolor jest taki sam, jak ten, który widać na jej głowie, chociaż ma już trochę siwych włosów.

Magda Gessler w naturalnej odsłonie. Tak wyglądają jej włosy

Magda Gessler w telewizji rzeczywiście zawsze prezentuje się w pełnym makijażu i prosto z fotela fryzjerskiego. Nieco inaczej wygląda to na Instagramie prowadzącej "Kuchennych rewolucji". Restauratorka od czasu do czasu pokazuje się fanom bez grama kosmetyków. Takie nagranie dodała w ubiegłoroczne wakacje, przy okazji zdradzając, jak wygląda jej fryzura, gdy nie jest wystylizowana. Okazuje się, że po burzy loków nie ma śladów. Naturalne włosy Magdy Gessler są rzeczywiście lekko falowane, ale nie mają aż takie objętości. Chcecie zobaczyć prowadzącą "Kuchenne rewolucje" w naturalnym wydaniu? Zdjęcie znajdziecie w galerii na górze strony.

Podoba ci się styl ubierania Magdy Gessler?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.