Oto willa Filipa Chajzera. We wnętrzach dominuje klasyka. Sam urządzał pokój syna

Filip Chajzer czasami wrzuca do mediów społecznościowych zdjęcia warszawskiego domu. Jak mieszka prezenter? Sami zobaczcie.

Filip Chajzer to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Niedawno w jego życiu nastąpiła prawdziwa rewolucja. Otworzył budkę z kebabami. Filip Chajzer nie ukrywa, że nowy biznes przynosi mu bardzo dużo radości. "Jak można się jarać budą z kebabem? Zwyczajnie. Kocham to, co robię i już" - pisał w mediach społecznościowych. To nie koniec zmian w życiu Filipa Chajzera. Zakupił także nieruchomość w Hiszpanii, która być może stanie się jego gniazdkiem na stałe. Obecnie jednak Filipa Chajzera najczęściej można spotkać w Warszawie, gdzie ma do dyspozycji piękną willę. 

Zobacz wideo Jak smakuje kebab u Chajzera? Zrobiliśmy test

Filip Chajzer i warszawska willa. "Do ostatniej chwili walczyłem z wkrętarką"

Według mediów Filip Chajzer jakiś czas temu urządził się na warszawskiej Sadybie i zamieszkał w willi swojego ojca. Dziennikarz niekiedy pokazuje zdjęcia wnętrz nieruchomości. W pomieszczeniach królują: klasyka i jasne kolory. Filip Chajzer ma do dyspozycji przestronny salon z dużym telewizorem i wielką sofą, która z pewnością pomieści wszystkich gości. W kuchni znajdują się biało-drewniane szafki oraz część jadalna z okrągłym stołem. Uwagę w willi zwracają ceglaste ściany. Chajzer urządził także piękny pokój dla swojego syna. Znajdują się w nim szare meble, dywan z ciekawym wzorem oraz telewizor. Jakiś czas temu dziennikarz pokazywał w mediach społecznościowych, że sam remontował to pomieszczenie. "Do ostatniej chwili walczyłem z wkrętarką, żeby mojemu Aleksikowi na Dzień Dziecka zbudować pokój marzeń" - pisał. Zdjęcia pokoju syna Filipa Chajzera oraz inne kadry z willi znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Filip Chajzer zawalczy w oktagonie? "Chciałbym spróbować swoich sił"

Jakiś czas temu youtuber Książulo niezbyt pozytywnie ocenił kebaby serwowane w budce Filipa Chajzera. Dziennikarz nie pozostał mu dłużny i dość dosadnie wypowiedział się o internetowym twórcy. Cała sytuacja zainteresowała media i pojawiły się głosy, że być może panowie zmierzą się w oktagonie. Chajzer skomentował te doniesienia. - Dostałem taką propozycję i aktualnie prowadzone są rozmowy. Walka Chajzer vs Książulo to byłby hit roku. Freak fighty to dla mnie coś zupełnie nowego i chciałbym spróbować w nich swoich sił, podobnie jak było to w przypadku mojego występu w "Tańcu z gwiazdami". Nic nie wiedziałem o tańcu, a bawiłem się fenomenalnie. Teraz będzie mniej grzecznie - zdradził Chajzer "Przeglądowi Sportowemu". ZOBACZ TEŻ: Filip Chajzer wspomina dawną wagę i zdradza, skąd się wzięła. "Wielki, gruby ziemniak"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.