Maja Rutkowski pokazała się bez makijażu. W takim stanie jest jej cera

Maja Rutkowski towarzyszy swojemu ukochanemu na oficjalnych wydarzeniach. Nie da się ukryć, że regularnie pokazuje się w profesjonalnych makijażach i eleganckich stylizacjach. Tym razem postanowiła jednak zapozować w naturalnej odsłonie.

Maja Rutkowski to detektywka i żona Krzysztofa Rutkowskiego. Kobieta chętnie udziela się w mediach społecznościowych. Na dwóch profilach pokazuje kulisy swojej pracy, ale również kadry z życia prywatnego. Obserwuje ją ponad 70 tysięcy osób. Nie da się ukryć, że Rutkowski niekiedy przechodzi samą siebie na oficjalnych wydarzeniach. Pokazuje się w eleganckich kreacjach i mocnych makijażach. Tym razem jednak zaprezentowała się fanom w naturalnej odsłonie.

Zobacz wideo Rozenek-Majdan o stylu Rutkowskiego. Co by zmieniła?

Maja Rutkowski pokazała się w naturalnej odsłonie. Mówi o wolności

Gwiazdy na oficjalnych imprezach z reguły pokazują się w wyjątkowych makijażach. Po godzinach w mediach społecznościowych pozują jednak w naturalnej odsłonie. Właśnie tak zaprezentowała się Maja Rutkowski. Ukochana detektywa pokazała, jak przygotowuje się na pewne wydarzenie. Kadr zaczął się od jej wizerunku bez makijażu. Warto podkreślić, że kobieta rzadko kiedy pokazuje się w ten sposób. Nie zabrakło wymownego opisu pod postem. "Dajmy żyć każdemu po swojemu. Czasy niewolnictwa minęły podobno dawno temu. Czasami zastanawiam się, czy na pewno. Miłość, równość i oczywiście wolność. Tego wam i sobie życzę (...). Oczywiście cenię sobie bardziej to piękno wewnętrzne, niż zewnętrzne" - napisała w sieci Rutkowski. Zgadzacie się? Zdjęcie Mai Rutkowski bez makijażu znajdziecie w galerii na górze strony.

Rutkowscy na 'Pink Party'Rutkowscy na 'Pink Party' Rutkowscy na 'Pink Party', KAPiF

Maja i Krzysztof Rutkowscy niedawno po raz kolejny wzięli ślub. Wypowiedzieli się na temat kosztów organizacji

Niedawno Maja i Krzysztof Rutkowski po raz kolejny wzięli ślub. Impreza została zorganizowana wraz z komunią ich syna. Przyjęcie odbyło się pod Łodzią. Zakochani mogli liczyć na profesjonalne przygotowanie przez specjalistów. - Zmieniam całkowicie wystrój lokalu, przyjeżdżają naprawdę piękne nowoczesne stoły, krzesła w stylu glamour, bo w lokalach są zazwyczaj zwykłe materiałowe. Zamówiłam już ozdobne podwieszane żyrandole i piękne welurowe obrusy - mówiła Rutkowska w rozmowie z "Faktem". Zdradziła również, z jaką ceną trzeba się liczyć, organizując takie przyjęcie. Jeszcze przed imprezą szacowała koszty. - Wiem, że mąż mówił, że wydamy 100 tys. zł na wszystko, ale jak to facet, w takich sprawach nie orientuje się i chyba pomylił złotówki z euro. Jak się zmieścimy w 100 tys. euro, to będzie dobrze - podkreślała w wywiadzie. ZOBACZ TEŻ: Ile trzeba zarabiać, aby godnie żyć? Ociekający luksusem Krzysztof Rutkowski zabrał głos. Padła kwota

Maja RutkowskiMaja Rutkowski https://www.instagram.com/majaplich/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.