Ile lat ma Małgorzata Rozenek? Kolega celebrytki z TVN rozwiał wszelkie wątpliwości

Co jakiś czas w mediach wraca temat wieku Małgorzaty Rozenek. Wielokrotnie sugerowano, że celebrytka specjalnie się odmładza i w rzeczywistości jest sporo starsza. Jak jest naprawdę? Kolega Rozenek z TVN rozwiał te wątpliwości.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od lat tworzą szczęśliwy związek. Para niedawno świętowała czwarte urodziny ich syna. Henio skończył już cztery lata. Z tej okazji celebrytka opublikowała w sieci ujęcia z rodzinnej imprezy i w opisie nagrania dodała krótkie życzenia. "Jesteś naszym cudem. Kochamy cię najmocniej" - napisała. Małgorzata Rozenek skupiona jest na życiu rodzinnym i coraz rzadziej pojawia się w prasie w kontekście plotek i sensacji. Jeszcze kilka lat temu tematem, który wywoływał spore zainteresowanie, był wiek celebrytki. Sugerowano, że jest sporo starsza, niż to publicznie przyznaje. Jaka jest prawda? Kolega Małgorzaty Rozenek z programu "Dzień dobry TVN" ostatnio rozwiał wszelkie wątpliwości w tym temacie. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan reaguje na ubiór sław. Ma kilka uwag do Schreiber

Ile lat ma Małgorzata Rozenek? "Nakręciła się spirala niedomówień"

Według informacji podanych w sieci Małgorzata Rozenek niedawno świętowała 46. urodziny. Spore zamieszanie w kwestii jej wieku wywołał materiał z jednego z programów stacji TVN Style z przeszłości, w którym gościła celebrytka. Na pasku informacyjnym pojawiła się adnotacja, że ma ukończone 41 lat (zamiast 31 - przyp.red.), co sugerowałoby, że niedawno skończyła 55 lat. Temat był na tyle gorący, że internauci robili wszystko, aby rozwikłać tę zagadkę i udowodnić, że Małgorzata Rozenek specjalnie się odmładza i jest starsza, niż się do tego przyznaje.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek fot. screen TVN Style

W sieci pojawiły się nawet informacje rzekomych kolegów Rozenek z liceum, którzy pokazali zdjęcie ze studniówki, podkreślając, że zgodnie z informacjami podanymi przez celebrytkę miałaby na nim zaledwie dziesięć lat. Żona Radosława Majdana stwierdziła, że na fotografii jest sobowtór i szybko ucięła temat. "Organizuje mój własny konkurs pt. "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie", bo bardzo chciałabym poznać moją imienniczkę, która na dodatek jest do mnie podobna. Pani Małgorzato, proszę się do mnie odezwać, bo z wielką przyjemnością zaprosiłabym panią na obiad. P.S. Jeśli ktoś chce znaleźć moje studniówkowe zdjęcia, może przestać szukać. Czemu? Bo w studniówkowy wieczór zostałam w domu" - skwitowała. Ostatnio temat wieku Małgorzaty Rozenek powrócił i sprawę skomentował Krzysztof Skórzyński, z którym celebrytka pracowała w "Dzień dobry TVN". Prezenter rozwiał wątpliwości i uwiarygodnił wersję samej zainteresowanej. Jest po czterdziestce. 

Nie pamiętam, ile dokładnie Małgosia ma lat, wiem, że z tego nakręciła się spirala niedomówień. Natomiast tak, Małgosia jest bardzo młodą dziewczyną po 40

- podkreślił w rozmowie z ShowNews.pl

Małgorzata Rozenek zdradziła, co sądzi o Dodzie. Nikt się tego nie spodziewałMałgorzata Rozenek zdradziła, co sądzi o Dodzie. Nikt się tego nie spodziewał Rozenek wdzięczna Dodzie fot. kapif

Małgorzata Rozenek wyznała, że przed nią samotne tygodnie. "Będę samotną żoną"

14 czerwca rozpoczęły się mistrzostwa Europy w piłce nożnej. W jednym z ostatnich wywiadów Małgorzata Rozenek nawiązała do tego dużego wydarzenia sportowego i wyznała, jak będą wyglądać jej najbliższe tygodnie. Radosław Majdan był swego czasu bramkarzem reprezentacji Polski w piłce nożnej, więc nie ma wątpliwości, że jest zagorzałym kibicem. Już wiadomo, jak na ten Euro 2024 zapatruje się jego żona. Wygląda na to, że czekają ją samotne chwile. "Będę porzuconą, pozostawioną, samotną żoną, bo mój mąż jest wręcz przeszczęśliwy" - wyznała w rozmowie z Onetem.

 
Tęsknisz za Małgorzatą Rozenek w "Dzień dobry TVN"?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.