Na See Bloggers zaroiło się od par. Ibisz z ciężarną żoną. Przetakiewicz zabrała też psy [ZDJĘCIA]

Trwa kolejna edycja festiwalu See Bloggers, która organizowana jest w Łodzi. Na ściance pojawiły się gwiazdy polskiego show-biznesu. Celebryci prześcigali się w pomysłach na stylizacje. Gilon wybrała klimaty kowbojskie, a Kurdej-Szatan zaszalała ze zwierzęcym printem.

15 czerwca w Łodzi odbyła się impreza See Bloggers, która jest jednym z największych festiwali twórców internetowych w Polsce. W tym roku wydarzenie obchodzi swój jubileusz, bo doczekało się już dziesięciu edycji. Wśród prelegentów zapowiedziano udział m.in. Ewy Chodakowskiej, Macieja Orłosia, Agustina Egurolli, Alana Andersza i Idy Nowakowskiej. Impreza od lat przyciąga internetowych twórców, artystów i celebrytów. Na ściance pojawiło się mnóstwo znanych osób. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia. 

Zobacz wideo Radosław Pazura o życiu w cieniu brata. "Niczego mu nie zazdroszczę"

Plejada gwiazd na imprezie See Bloggers. Edyta i Cezary Pazura z uśmiechem pozowali fotografom

Cezary Pazura od kilku lat prężnie działa w sieci. W serwisie YouTube prowadzi swój kanał, który zebrał ponad 823. tysięcy subskrybentów. W związku z jego działalnością w Internecie nie mogło zabraknąć aktora na imprezie See Bloggers. Pazura pozował na ściance ze swoją żoną Edytą. Para zdecydowała się na jasne stylizacje, które zostały przełamane kolorowymi marynarkami. Aktor postawił na niebieski odcień, a jego żona wybrała marynarkę w drobną czerwoną kratę. Edyta Pazura do vintage marynarki założyła krótki top.

Na ściance pojawiła się także Barbara Kurdej-Szatan ze swoim mężem. Aktorka wybrała rzucający się w oczy komplet w zwierzęcy print. Całość uzupełniła niewielką czarną torebką. Zdjęcia gwiazd z imprezy See Bloggers znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Edyta i Cezary PazuraEdyta i Cezary Pazura fot. kapif.pl

Przetakiewicz zabrała na imprezę ukochane pieski. Gilon pokazała się z ukochanym

Na imprezie See Bloggers zaroiło się od celebryckich par. Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooijens na wydarzeniu pojawili się w towarzystwie piesków, których projektantka ma w domu całą gromadę. Celebrytka wybrała tego dnia czarno-biały komplet z długą spódnicą do ziemi. Jej partner postawiła na kolor i do jasnych spodni i niebieskiej koszuli założył kurtkę w kolorze soczystej zieleni. Do zdjęć z uśmiechem pozowała także po uszy zakochana prowadząca "Love Island" Karolina Gilon, która pojawiła się na imprezie ze swoim ukochanym. Prezenterka wybrała tego dnia jeansowy komplet w kolorze ciemnego denimu. Stylizację uzupełniła kowbojskim kapeluszemZdjęcia gwiazd z imprezy "See Bloggers" znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Która z par twoim zdaniem ubrała się najlepiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.