Gwiazda "M jak miłość" ma piękny dom na warszawskiej Saskiej Kępie. "Musiałam przeżyć remont"

Małgorzata Pieńkowska z serialu "M jak miłość" może pochwalić się pięknym domem. Remont gniazdka aktorki był czasochłonny. Zobaczcie efekty.

Małgorzata Pieńkowska od wielu lat odgrywa rolę Marysi w "M jak miłość". Już od pierwszego odcinka zdobyła sympatię fanów serialu. Widzowie mogli także oglądać aktorkę w innych produkcjach. Grała m.in. w "Pati" czy "Królewskich snach". Od jakiegoś czasu aktorka rozwija swoją karierę w mediach społecznościowych. Jej instagramowy profil obserwuje prawie 60 tysięcy internautów. To właśnie na tej platformie czasami pokazuje zdjęcia swojego wnętrza. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan przeżywa wyprowadzkę ukochanego syna. Opowiedziała o cenach mieszkań

"M jak miłość". Małgorzata Pieńkowska ma wymarzony dom w Warszawie. "Musiałam przeżyć remont"

Małgorzata Pieńkowska mieszka na Saskiej Kępie w Warszawie. Aktorka z zadowoleniem opowiada o tym miejscu. "Gdyby ktoś mi powiedział, że zamieszkam na Saskiej Kępie w Warszawie, pewnie bym nie uwierzyła. To takie miejsce, gdzie można wyjść do sklepu po chleb w kapciach i dresie lub zjawić się w nim w sukni balowej. I gwarantuję, że nikt się nie zdziwi" - mówiła dla portalu Weranda.

Prace wykończeniowe domu Pieńkowskiej były dość czasochłonne. Zmagała się z nierzetelnymi pracownikami i musiała uzbroić się w cierpliwość. "Zanim mogłam się cieszyć domem, musiałam przeżyć remont. To było niezłe ćwiczenie mojego, jak myślałam, silnego charakteru" - kontynuowała w wywiadzie. Dziś Pieńkowska cieszy się pięknym i przytulnym wnętrzem w jasnych kolorach. Aktorka ma w domu m.in. pokaźną biblioteczkę, duży fotel, olbrzymie lustro, w którym robi sobie zdjęcia, okrągłe dywany oraz rattanowy żyrandol. Chcecie zobaczyć wnętrze nieruchomości Pieńkowskiej? Zajrzyjcie do galerii na górze strony, gdzie znajdziecie zdjęcia. 

 

"M jak miłość". Małgorzata Pieńkowska ma popularnego sąsiada. Pisano o ich rzekomym romansie

Jakiś czas temu Małgorzata Pieńkowska spotkała się z Bartoszem Żukowskim. Ich wspólne zdjęcia wzbudziły niemałe poruszenie, a w sieci pojawiły się plotki o rzekomym romansie aktorów. Były one nieprawdziwe. Jak się okazało, Pieńkowska i Żukowski mieszkają niedaleko siebie. O wszystkim opowiedział aktor dla "Super Expressu". "Z Małgosią znamy się od lat i często spotykamy się na śniadania i na poranną kawkę w "Irenie". Nierzadko tak zaczynamy dzień, a potem każdy się rozchodzi w swoją stronę. Mieszkamy bardzo blisko siebie, przyjaźnimy się i uwielbiamy" - wyjawił. ZOBACZ TEŻ: "M jak miłość". Małgorzata Pieńkowska wspomina walkę z ciężką chorobą. Przykre doświadczenia bardzo ją zmieniły

Robert Moskwa i Małgorzata Pieńkowska w serialu 'M jak miłość'Robert Moskwa i Małgorzata Pieńkowska w serialu 'M jak miłość' & MTL MAXFILM, fot. Marta Gostkiewicz ;mat prasowe

Podoba Wam się dom Pieńkowskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.