Żukowski i Pieńkowska zostali wplątani w romans. Aktor zdradził, co ich łączy

Małgorzata Pieńkowska i Bartosz Żukowski zostali niedawno "przyłapani" w swoim towarzystwie. Jak się okazuje, nie było to ich pierwsze i jedyne spotkanie. Co ich łączy poza wspólnym zawodem?

Małgorzata Pieńkowska od ponad 20 lat gra jedną z głównych bohaterek serialu "M jak miłość". Bartosz Żukowski z kolei rozpoznawalność zyskał dzięki grze w hitowym serialu Polsatu  - "Świat według Kiepskich". Niedawno aktorzy zostali "przyłapani" na wspólnym spotkaniu przez fotoreporterów "Super Expressu", co podsyciło plotki na ich temat. Aktorzy widziani byli na Saskiej Kępie, gdzie oboje mieszkają.

Zobacz wideo Kacper Kuszewski o "torturach" w TTBZ. "Nie mogłem uwierzyć"

Bartosz Żukowski i Małgorzata Pieńkowska regularnie się spotykają. Co ich łączy?

Okazuje się, że Bartosz Żukowski i Małgorzata Pieńkowska nie tylko są sąsiadami, zamieszkującymi jedno  z najbardziej artystycznych osiedli (a na pewno najbardziej artystyczne w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe). Artyści znają się od lat i często spotykają się na wspólną kawę, śniadanie i papierosa. I właśnie jednym z takich spotkań było to na ulicy Paryskiej, gdzie widziano ich ostatnio!

Z Małgosią znamy się od lat i często spotykamy się na śniadania i na poranną kawkę w "Irenie". Nierzadko tak zaczynamy dzień, a potem każdy się rozchodzi w swoją stronę. Mieszkamy bardzo blisko siebie, przyjaźnimy się i uwielbiamy

- powiedział Bartosz Żukowski "Super Expressowi", tym samym ucinając wszelkie plotki o domniemanym romansie. Jak się okazuje, Bartosz Żukowski i Małgorzata Pieńkowska świetnie się dogadują i to nie tylko w tematach związanych z pracą. Potrafią wspólnie spędzać czas aktywnie, np. wychodząc wspólnie z psami na spacer. A więcej zdjęć Bartosza Żukowskiego i Małgorzaty Pieńkowskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Nigdy nie brakuje nam tematów do rozmów, czy to przy kawie, czy przy papierosku, choć oczywiście nie propaguję palenia. Czasem umawiamy się też na spacery z psami

- dodał aktor.

Bartosz Żukowski i Małgorzata Pieńkowska znają się od lat, ale nigdy razem nie grali. Czas na zmiany?

Bartosz Żukowski i Małgorzata Pieńkowska, choć znają się i "uwielbiają", jak zaznaczył aktor, nigdy nie mieli okazji, by wspólnie pracować. Mowa tu nie tylko o serialach, ale również o deskach teatralnych. Żukowski przyznał jednak, że chciałby móc kiedyś popracować z przyjaciółką.

Dotąd nie dane nam było zagrać w żadnej wspólnej produkcji ani filmowej czy serialowej, ani teatralnej. A szkoda. Nawet rozmawialiśmy o tym, że byłoby fajnie zagrać w jakimś wspólnym projekcie. Mam nadzieję, że kiedyś będzie nam to dane

- podsumował serialowy Walduś Kiepski.

Czy przyjaźń damsko-męska istnieje?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.