Co wkurza Roksanę Węgiel w generacji Z? Postawiła sprawę jasno [PLOTEK EXCLUSIVE]

Roksana Węgiel zjawiła się na Polsat Hit Festiwalu w Sopocie. Piosenkarka porozmawiała z naszą reporterką o generacji Z. Co miała do powiedzenia?

Roksana Węgiel zadebiutowała w programie "The Voice Kids", który okazał się jej przepustką do świata muzyki. Piosenkarka ciągle rozwija swoją karierę i mimo młodego wieku podbija listy przebojów. Ostatnio pojawiła się na Polsat Hit Festiwalu. Zaprezentowała się na scenie w czarnej, skąpej stylizacji. Zaśpiewała m.in. swój hit "Miasto". Zdjęcia znajdziecie w galerii na górze strony. Po występie Roksana Węgiel znalazła czas dla reporterów. Porozmawiała z naszą reporterką, Karoliną Sobocińską. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel o generacji Z. To ją wkurza

Roksana Węgiel ma jasne zdanie. "Staram się nie szufladkować..."

Reporterka Karolina Sobocińska zapytała Roksanę Węgiel o to, co ją wkurza w generacji Z. Wokalistka jest jej przedstawicielką. - Wiesz co, staram się tak nie szufladkować ludzi na podstawie tego, z jakiej generacji, że tak powiem, pochodzą, jaką generację przedstawiają. Po prostu jak kogoś poznaję, to oceniam go na podstawie swoich doświadczeń - mówiła. Nasza reporterka dopytała Roksanę Węgiel, czy miała jakieś nieprzyjemnie sytuacje z przedstawicielami generacji Z. - A to z każdej, nie tylko ze swojej - odparła ze śmiechem Roksana Węgiel. Wokalistka nie chciała opowiadać o negatywach. - Mam też dużo pozytywnych doświadczeń i raczej na tym wolałabym się skupiać. (...) Otaczam się super ludźmi i o tym chcę myśleć - skwitowała w rozmowie z naszą reporterką. Co jeszcze powiedziała Roksana Węgiel? Cały wywiad z wokalistką znajdziecie na górze strony. 

 

Roksana Węgiel o poprawkach urody. "Policzki mam po mamie"

Podczas rozmowy z naszą reporterką Roksana Węgiel odpowiedziała także na pytanie o medycynę estetyczną. Wiele osób zarzuca wokalistce, że poddała się zabiegom. Zdementowała te doniesienia. - Akurat nie robiłam żadnych poprawek. Schudłam kilka kilogramów po "Tańcu z gwiazdami". Wcześniej też miałam taki moment, gdzie po prostu dużo ćwiczyłam i stąd szczęka się zarysowała. A policzki mam po mamie - mówiła. Roksana Węgiel twierdzi, że poprawki urody nie są niczym złym. - Uważam, że jeżeli ktoś chce sobie coś zrobić, aby się lepiej poczuć, to nie ma problemu, ale uważam, że wszystko z umiarem i wszystko w swoim czasie. Jak ktoś chce, proszę bardzo. Ja nie mam z tym problemu - podsumowała Roksana dla Plotka. ZOBACZ TEŻ: Chcieli zorganizować koncert Roksany Węgiel z Funduszu Sprawiedliwości. Kolejne "taśmy Ziobrystów"

Czy Roksana Węgiel jest utalentowaną wokalistką?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.