Roksana Węgiel wyznała, jak reaguje na komentarze dotyczące wyglądu. Już wiemy, czy coś poprawiała [PLOTEK EXCLUSIVE]

Roksana Węgiel zachwyciła odważną kreacją podczas Polsat Hit Festiwal. W rozmowie z nami młoda wokalistka wyjawiła, czy poddała się jakimś zabiegom medycyny estetycznej. Tak Roxie reaguje na negatywne komentarze dotyczące jej wyglądu.

Roksana Węgiel była jedną z gwiazd Polsat Hit Festiwal. Młoda wokalistka wzięła udział w koncercie wykonawców, których utwory najczęściej puszczane były w tym roku w radiu. Na scenie pojawiły się także takie gwiazdy, jak m.in. Doda i Smolasty, Oskar Cyms, Dawid Kwiatkowski, czy Margaret. Roxie zachwyciła na czerwonym dywanie. Miała na sobie czarny gorset z odważnym wycięciem i kuse połyskujące spodenki. Całość wokalistka uzupełniła ciemnymi rajstopami i ciężkimi butami. W rozmowie z Karoliną Sobocińską z Plotka Roxie wyznała, jak reaguje na krytyczne komentarze dotyczące jej wyglądu i wyjawiła, czy poddała się jakiemuś zabiegowi medycyny estetycznej. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel poprawiała urodę? Młoda gwiazda w końcu odniosła się do plotek

Roksana Węgiel o krytyce w sieci. "Nie mam na to czasu, siły i chęci"

Roksana Węgiel to jedna z największych gwiazd młodego pokolenia. Jej kariera zaczęła się od zwycięstwa w Eurowizji Junior. Wokalistka niedawno skończyła 19 lat i konsekwentnie buduje swoją pozycję na muzycznym rynku. Niedawno wzięła udział w ostatniej edycji "Tańca z gwiazdami" i była absolutną faworytką widzów. Mimo że była typowana na zwyciężczynię, to ostatecznie nie ona otrzymała Kryształową Kulę. Roksana Węgiel dorastała na oczach kamer. Od najmłodszych lat oceniano jej wygląd i zachowanie. Jak dziś reaguje na opinie na jej temat pojawiające się w sieci? W rozmowie z Plotkiem przyznała, że przez ostatnie lata nabrała do tego ogromnego dystansu. - Zupełnie mnie to nie rusza. Ja w ogóle nie czytam tych komentarzy. Ja naprawdę mam ogromny dystans po kilku latach spędzonych w tej branży i po kilku latach czytania, przejmowania się. Teraz nie mam na to ani czasu, ani siły, ani chęci - podkreśliła. Roxanie Węgiel wielokrotnie zarzucano, że postarza się mocnym makijażem i wygląda na dojrzalszą, niż jest w rzeczywistości. Co sądzi o takich opiniach? Zobaczcie kreację Roxie z festiwalu w Sopocie. Zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Bardzo dużo osób jak mnie widzi na żywo, mówi wręcz przeciwnie, że wyglądam bardzo młodo. Telewizja jednak przekłamuje ten obraz w kontekście, chociażby postawy, wagi. Nawet mi się tak wydawało, że każda osoba, którą widziałam i podziwiałam w telewizji okazała się być dużo mniejsza i drobniejsza - podkreśliła Węgiel.

Roksana WęgielRoksana Węgiel fot. kapif.pl

Roksana Węgiel dementuje plotki. "Nie poprawiałam urody"

Bardzo często zarzucane jest Roksanie Węgiel, że poprawiała swoją urodę w gabinecie medycyny estetycznej. Zapytaliśmy wokalistkę, ile jest w tym prawdy. Węgiel podkreśliła, że te spekulacje to bzdura, a zmiany widoczne na jej twarzy związane są z intensywni treningami do "Tańca z Gwiazdami". - Akurat nie robiłam żadnych poprawek. Schudłam kilka kilogramów po "Tańcu z gwiazdami". Wcześniej też miałam taki moment, gdzie po prostu dużo ćwiczyłam i stąd szczęka się zarysowała. A policzki mam po mamie (...) Uważam, że jeżeli ktoś chce sobie coś zrobić, aby się lepiej poczuć, to nie ma problemu, ale uważam, że wszystko z umiarem i wszystko w swoim czasie. Jak ktoś chce, proszę bardzo. Ja nie mam z tym problemu - podsumowała Roxie. 

Styl której z wokalistej podoba ci się najbardziej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.