Monika Olejnik w eleganckiej kreacji w Cannes. Nie kryła emocji. "Byłam niezwykle wzruszona"

Monika Olejnik pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym opowiedziała o swoich wrażeniach. Przy okazji zaprezentowała swoją stylizację. Nie da się ukryć, że prezentowała się niczym gwiazda.

14 maja rozpoczęła się 77. edycja Festiwalu Filmowego w Cannes. Honorową Złotą Palmę za całokształt działalności odebrała Meryl Streep. - Jedynym powodem, dla którego jestem tu dzisiaj z wami, a moja kariera wciąż się rozwija, są bardzo utalentowani artyści (...) - opowiadała na scenie. Wyjątkowe wydarzenie nadal trwa. Pojawiła się na nim nawet polska dziennikarka, Monika Olejnik. Towarzyszył jej ukochany Tomasz Ziółkowski. Olejnik miała okazję pojawić się na premierze filmu w reżyserii Michela Hazanaviciusa. Tuż po zakończeniu seansu pochwaliła się swoimi przemyśleniami w sieci.

Zobacz wideo Monika Olejnik opowiedziała o swojej chorobie. Głos zabrała Małgorzata Rozenek

Monika Olejnik zachwyciła na czerwonym dywanie. Przyznała, co wzruszyło ją na Festiwalu Filmowym w Cannes

Monika Olejnik pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Cannes. Gwiazda wybrała wyjątkową stylizację z tej okazji. Gwiazda przede wszystkim pokazała się w okularach marki Chanel. Pozostała część jej kreacji również budziła wrażenie. Wybrała czarną sukienkę z perłowymi dodatkami i prześwitującymi elementami. Na wszystko narzuciła kurtkę w tym samym kolorze. Jeden film kompletnie skradł jej serce. Postanowiła opisać swoje wrażenia w mediach społecznościowych. "Morze oklasków i łez. Byłam niezwykle wzruszona po premierze  filmu 'La plus précieuse des marchandises' w reżyserii Michela Hazanaviciusa. Wzrusza, boli. (...) Obserwując niekończące się owacje po premierze, myślałam o słowach Mariana Turskiego: 'Nie bądźcie obojętni', a mimo to jesteśmy" - napisała dziennikarka na swoim profilu na Instagramie. Jak oceniacie? Po więcej zdjęć Moniki Olejnik zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

 

Monika Olejnik poruszona filmem w reżyserii Michela Hazanaviciusa

Monika Olejnik nie ukrywała poruszenia filmem Michela Hazanviciusa. Postanowiła opowiedzieć fanom, o czym dokładnie w nim chodzi. Podkreśliła, że to pierwszy film animowany od 2007 roku, który został nagrodzony Oscarem. Opowiada historie o żydowskim dziecku, które zostało wyrzucone z pociągu do Auschwitz. "Baśń namalowana grubą, surową kreską przypominającą drzeworyty. Bohaterka filmu, uboga żona drwala modli się o dar z przyjeżdżającego przez zaśnieżony las pociągu i odnajduje niemowlę owinięte w tałes. To historia zwykłych ludzi i barbarzyństwa Holocaustu. W przenikających się obrazach widzimy rodzącą się miłość, walkę o miłość, akceptację, dramat i różne postawy bohaterów animacji - tak mocno nawiązujące do tragedii współczesnego świata. Tragedii, która ciągle w nas tkwi (...)" - opisała dzieło swoimi słowami Olejnik. Co sądzicie? ZOBACZ TEŻ: Zbigniew Ziobro nagle wspomniał o Monice Olejnik. Takich słów chyba nikt się nie spodziewał

 
Jak oceniacie stylizację Moniki Olejnik w Cannes?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.