Tamara Arciuch pokazała 25-letniego syna. Miała ważny powód. Fanki pieją z zachwytu

Tamara Arciuch w wieku 24 lat została mamą. Niedawno syn aktorki obchodził urodziny. Z tej okazji jego sławna mama podzieliła się ujęciami z domowego archiwum. Zobaczcie, jak wygląda Krzysztof.

Tamara Arciuch to znana aktorka teatralna i telewizyjna. Ukończyła krakowską PWST i występowała w teatrach w Gdańsku i Krakowie. Na swoim koncie ma liczne role w serialach takich jak m.in. "Niania", "Ojciec Mateusz", "Przyjaciółki" czy "M jak miłość". Przy okazji pracy nad jednym seriali poznała swojego obecnego partnera, aktora Bartka Kasprzykowskiego. Wcześniej oboje tkwili w związkach małżeńskich, w których nie byli szczęśliwi. - Poznaliśmy się w taksówce. Jechaliśmy na konferencję prasową związaną z serialem. Na planie "Halo Hans!" byliśmy non stop razem. Prawie każdą scenę graliśmy razem, a jak nie graliśmy, to stawaliśmy gdzieś z boku i rozmawialiśmy - wspominała w rozmowie z magazynem "Viva!". Para jest już razem 19 lat i ma syna Michała oraz córkę Nadię. Aktorka jeszcze przed związkiem z Bartkiem Kasprzykowskim urodziła syna, Krzysztofa, który niedawno obchodził urodziny. Z tej okazji aktorka opublikowała w sieci wyjątkowy wpis i pokazała zdjęcia z prywatnego archiwum. Zobaczcie, czy Krzysztof jest podobny do sławnej mamy. 

Zobacz wideo Rzeźniczak pokazał, jak zajmuje się córką

Tamara Arciuch pokazała syna. "25 lat temu przyszedł na świat ten wspaniały, mądry człowiek"

Tamara Arciuch miała ostatnio okazję do świętowania, bo jej najstarszy syn obchodził 25. urodziny. Ojcem Krzysztofa jest były mąż Arciuch, Bernard Szyc. Krzysztof urodził się w kwietniu 1999 roku. Kiedy przyszedł na świat,Tamara Archiuch miała 24 lata i jak podkreśla w wywiadach, macierzyństwo ją ukształtowało. "Ten człowiek ukształtował moje życie, ukształtował mnie. Tak, nie ja jego, a on mnie. Jest moim przyjacielem, inspiracją, teraz już partnerem" - pisała na Instagramie. Syn aktorki próbował pójść w jej ślady i pojawił się między innymi w serialu "Niania". Ostatecznie wybrał inną drogę. Krzysztof pracuje w radiu i gra na perkusji. "Nie mogę powiedzieć o sobie, żebym miał dużo farta w życiu. Jednak zawsze miałem szczęście do ludzi, których spotkałem na swojej drodze. Każdy okres, każde miejsce pozostawiło po sobie jakąś relację, która trwa do teraz" - pisze o sobie na Instagramie. Z okazji 25. urodzin Tamara Arciuch opublikowała kilka zdjęć z prywatnego archiwum i zwróciła się do syna. Fotografie Krzysztofa Szyca możecie zobaczyć w naszej galerii na górze strony.

25 lat temu przyszedł na świat ten wspaniały, mądry człowiek. Życzę ci, mój synku, by świat cię nie zawiódł i by każdy twój wybór był najlepszym, byś zawsze był otoczony najlepszymi ludźmi i miłością. Jestem dumna, że jestem twoją mamą - napisała Tamara Archiuch.

Tamara ArciuchTamara Arciuch Fot. Kapif.pl

Fanki zachwycone synem Tamary Arciuch. Zasypały go komplementami. "Ale przystojny"

Pod zdjęciami syna Tamary Arciuch opublikowanymi przez aktorkę posypały się komplementy. Fanki nie mogły uwierzyć, że ma już tak dojrzałego syna. "Cudowny i przystojny! Tamarko kochana aktorko to ile ty masz lat? Wyglądasz na 25!", "Wow, ale przystojny syn! No ale po takiej mamie to jak inaczej", "Ale przystojny młody mężczyzna!", "Ale ciacho" - czytamy. Wygląda na to, że Krzysztof właśnie zyskał rzeszę fanek. Jak myślicie, jest podobny do swojej sławnej mamy? Odpowiedzcie na to pytanie w sondażu na dole strony.

 
Czy twoim zdaniem syn Tamary Arciuch podobny jest do swojej mamy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.