Danuta Holecka odtrąbiła sukces na wizji. Cała w skowronkach nawiązała do TVN24

Danuta Holecka po wieloletniej karierze w TVP przeszła do TV Republika. Od kilku miesięcy stacja stara się dorównać konkurencji. Czy wreszcie dopięła swego?

Dawna szefowa "Wiadomości" prowadzi obecnie "Dzisiaj" w TV Republika. Podczas wydania z 21 maja nie mogła opanować wzruszenia i radości w związku z pewnym sukcesem, który odniosła jej stacja. Porównała się przy tym do konkurencyjnych nadawców. 

Zobacz wideo Czyż i jego stosunek do Holeckiej. Będzie kawa?

Danuta Holecka w euforii. Kogo przegoniła TV Republika?

Telewizja Republika ubiega się o koncesję na multipleks ogólnopolski. Do akcji poparcia wciąż dołączają znani politycy i wszyscy ci, dla których jesteśmy ważną stacją informacyjną, oraz państwo, wysyłając petycję poparcia do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Dziękujemy bardzo - przekazała prezenterka podczas ostatniego wydania "Dzisiaj". To jednak nie stanowiło głównego przesłania. Holecka podzieliła się na wizji pewnym osiągnięciem jej zespołu. 

Nasze programy cieszą się coraz większą popularnością. W piątek nasze pasmo wieczorne począwszy od programu "Dzisiaj", czyli tego, który państwo w tej chwili oglądają, do późnego wieczora miało więcej widzów niż nasz główny konkurent TVN24

- przekazała radośnie.

TV Republika ma powód do świętowania. Co mówi Morawiecki?

Nie jest tajemnicą, że obecny prezydent i dawny premier popierają działania stacji, w której działa Danuta Holecka. Andrzej Duda postrzega kanał TV Republika za medium istotne w podtrzymaniu polskiej demokracji. Co z kolei sądzi Mateusz Morawiecki? - Dzisiaj ogromna większość mediów jest w rękach liberałów, lewicowców i to oni podsycają tę nienawiść, ten atak na nas. Przy tej okazji bardzo dziękuje Republice, że jest tym medium, które pluralizuje dyskusję społeczną, publiczną. Dziękuje, że jesteście na posterunku - przekazał w materiale pokazanym tuż po triumfalnym ogłoszeniu Danuty Holeckiej. Pod sam koniec wyemitowano również krótką wypowiedź Dominika Tarczyńskiego z PiS. Namawiał on widzów, aby wsparli stację w uzyskaniu koncesji. To nie wszystko, czym zaskoczyła TV Republika. Pokazano na ekranie zestawienie najbardziej angażujących portali informacyjnych na Facebooku. Stacja, w której działa Holecka zebrała aż 525 196 reakcji na portalu, co możecie podejrzeć w naszej galerii na górze strony.

Mateusz Morawiecki o TV RepublikaMateusz Morawiecki o TV Republika KAPiF.pl

Myślicie, że TV Republika przegoni TVP?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.