W sieci huczało od plotek o bliskiej relacji Chylińskiej z menadżerką. Zabrała głos. "Bardzo kocham"

Agnieszka Chylińska powiedziała dość i odniosła się do spekulacji o rzekomym romansie ze swoją menadżerką. Te słowa nie pozostawiają wątpliwości.

Agnieszka Chylińska ma bardzo napięty grafik. Stale koncertuje, a obecnie możemy oglądać ją także w najnowszej edycji "Mam talent!", która wkrótce dobiegnie końca. W jury obok piosenkarki zasiadają Julia Wieniawa oraz Marcin Prokop. Od wielu lat za karierę Chylińskiej odpowiada Joanna Ziędalska-Komosińska. Jak wiadomo, piosenkarka i jej menadżerka mają bliską relację, co nie umknęło internautom. Niektórzy pisali nawet o ich rzekomym romansie. Co na ten temat ma do powiedzenia jurorka "Mam talent!"?

Zobacz wideo Rafał Brzozowski ucina plotki. Opowiedział o swoich relacjach

Agnieszka Chylińska szczerze o swojej menadżerce. "Jest naprawdę fantastyczną kobietą"

Jakiś czas temu Agnieszka Chylińska postanowiła uciąć spekulacje i wprost opowiedziała o relacji ze swoją menadżerką. Jak się okazuje, komentarze pisane przez internautów nie miały w sobie nawet ziarna prawdy. - Chciałabym wam powiedzieć, że Joasia jest naprawdę fantastyczną kobietą, która spędza czas z mężczyznami. A ja mam męża i spędzam czas ze swoim mężem. To tak à propos plotek, które się pojawiły. Oczywiście to nie zmienia faktu, że bardzo kocham moją menadżerkę - powiedziała wokalistka na antenie Radia RMF FM. Chcecie zobaczyć wspólne zdjęcia Agnieszki Chylińskiej i Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej? Zajrzyjcie do naszej galerii na górze strony.

Menadżerka Agnieszki Chylińskiej zabrała głos. "Niech każdy zajmie się swoim życiem"

Joanna Ziędalska-Komosińska także nie pozostawiła bez komentarza rewelacji wymyślanych przez internautów. Jakiś czas temu opublikowała w sieci oświadczenie, które wszystko wyjaśniło. "Drodzy, postawmy już kropkę. Już wystarczy. Za dużo. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć. Ja wiem, co to znaczy, gdy życie niespodziewanie i nagle gaśnie - zaledwie w kilka minut. I już nie ma znaczenia nic. Jest tylko przepaść bez dna" - czytaliśmy. W dalszej części apelowała do internautów, aby przestali snuć domysły. ZOBACZ TEŻ: "Mam talent!". Chciał jechać na Eurowizję. Teraz wystąpił w show. Wieniawa nie dowierzała w to, co słyszy

Agnieszka ChylińskaAgnieszka Chylińska Fot. KAPiF.pl

Czy Agnieszka Chylińska jest dobrą jurorką?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.