• Link został skopiowany

Radosław Majdan nie zawsze miał taką czuprynę. Włosów nie było, a nagle są

Radosław Majdan ma 52 lata i jest w świetnej formie. Wiele osób zwraca uwagę na jego bujną czuprynę, ale czy wiedzą, że nie zawsze taka była? Spójrzcie na te zdjęcia!
Radosław Majdan
Radosław Majdan nie zawsze miał taką czuprynę. Włosów nie było a nagle są. Fot. KAPiF.pl

Radosław Majdan sprawdza się obecnie w roli ojca. Każdą wolną chwilę poświęca swojemu synowi Heniowi. Ostatnio sportowiec wrzucił urocze nagranie z wakacji, na którym widać chłopca w za dużym kowbojskim kapeluszu. Patrząc na Majdana nikt nie powiedziałby, że były piłkarz ma już 52 lata. Późne ojcostwo najwyraźniej go odmładza. Niektórzy nawet twierdzą, że Radosław wygląda obecnie lepiej niż w młodości. Uwagę zwracają na jego włosy, które kiedyś pozostawiały wiele do życzenia. Zdjęcia Radosława Majdana i jego zmieniającej się czupryny znajdziesz w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Radosław Majdan trenerem? "Interesuje mnie tylko jedno stanowisko"

Radosław Majdan miał przeszczep włosów? Nie od razu się udało 

Jakiś czas temu w rozmowie z "Super Expressem" znajoma Majdana przyznała, że sportowiec miał przejść przeszczep włosów. "Radek już robił sobie przeszczepy. Niestety, nie przyjmowały mu się" - tłumaczyła. Od tej rozmowy minęło kilka lat i wygląda na to, że zabieg w końcu się powiódł. Na zdjęciach umieszczonych w galerii wyraźnie widać, że sportowiec nie zawsze miał na głowie bujną czuprynę. Czasami starał się ją zaczesać w odpowiedni sposób, czasami przykrywał braki stylowymi opaskami. Początki łysienia można było zauważyć już jakiś czas temu, kiedy piłkarz spotykał się jeszcze z Dodą. Teraz Majdan odważnie pozuje na ściankach bez żadnych zbędnych dodatków. Chustki zakłada sporadycznie, bynajmniej nie po to, by przykryć łysinę.

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek na ostatniej wystawie
Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek na ostatniej wystawieFot. KAPiF.pl

Radosław Majdan zaskoczył Małgorzatę Rozenek. Zabrał ją na randkę w chmury 

Weekend majowy para spędziła na wspólnym wypoczywaniu. W pewnym momencie Majdan pochwalił się pomysłem, na który wpadł podczas urlopu. Były piłkarz wynajął helikopter i zabrał swoją żonę na randkę. "Ahoj przygodo!" - pisała wtedy podekscytowana Rozenek. Podniebne przyjemności szybko zostały skrytykowane przez internautów. "A potem opowiadają o ekologii i o tym, żeby nie korzystać z windy", "Pal sześć ślad węglowy. My jesteśmy z wyższej kasty celebryckiej!" - krytykowali poirytowani. ZOBACZ TEŻ: Obładowani bagażami Rozenek i Majdan prują przez lotnisko. Potrzebowali trzech taksówek

Więcej o: