Radosław Majdan zaszalał z pomysłem na randkę z żoną. W komentarzach katastrofa. Fani oburzeni

Małgorzata Rozenek wraz z rodziną postawili na majówkę poza granicami Polski. Celebrytka z mężem oraz trójką synów wypoczywa w Turcji i chętnie dzieli się w mediach rodzinnymi ujęciami. Małżeństwo Rozenek-Majdan wielokrotnie zaskakiwało fanów. Nie inaczej jest tym razem. Radosław zabrał ukochaną na randkę. Miał rozmach, bo postawił na lot helikopterem.

Małgorzata Rozenek w ostatnich miesiącach całkowicie poświeciła się pracy nad nowym projektem, programem stacji TVN "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz", w którym przełamuje się i walczy ze słabościami. Celebrytka nie ukrywała, że rodzina jest dla niej najważniejsza, ale mąż i dzieci odczuły, że zaangażowała się w nowy projekt. Gwiazda wie jednak, jak ważna jest regeneracja. Wraz z bliskimi tegoroczną majówkę spędza w Turcji i na piękną pogodę, a także masę atrakcji nie może narzekać. Jedną z nich zapewnił jej mąż, gdy na randkę postanowił zabrać ją helikopterem.  To niekoniecznie spodobało się fanom. 

Zobacz wideo Jędrzejczyk o współpracy z Rozenek-Majdan. Musiała stanąć w jej obronie

Małgorzata Rozenek na randce w chmurach. Fani zarzucają hipokryzję. "Zielony ład"

Małgorzata Rozenek w "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz" udowadnia, że nie boi się ekstremalnych aktywności. Podczas majówki z rodziną stawia na regenerację i relaks, jednak nie zabrało i zaskoczeń. Radosław zdecydował się zabrać żonę na randkę, by mogli spędzić czas tylko we dwoje. Zdobył się jednak na gest i stwierdził, że będzie to "odlotowa" randka, a dokładniej lot helikopterem. Małżonkowie mogli podziwiać ruiny starożytnego miasta, wybrzeże, a także zapierające dech widoki. Celebrytka zamieściła wideo na Instagramie, które krótko podpisała:

Ahoj przygodo! Mąż zabrał mnie na randkę

- ekscytowała się Małgorzata Rozenek, do opisu załączając emotikonę serca. 

 

Małgorzata Rozenek na filmiku nie kryła szczęścia, całując męża w usta. Wystąpiła w iście wakacyjnej stylizacji, składającej się na wygodny komplet z koszulki i szortów. Można było zauważyć, że para bawi się świetnie i spędza ekscytujący czas. W komentarzach fani nie byli jednak tak pozytywnie nastawieni. Nie zabrakło miłych słów, ale pojawiły się i mniej przychylne opinie.

Część z internautów zarzuciła małżeństwu hipokryzję, wypominając im, że w przeszłości zwracali uwagę na ekologiczny tryb życia.  "A potem opowiadają o ekologii i o tym, żeby nie korzystać z windy", "Pal sześć ślad węglowy. My jesteśmy z wyższej kasty celebryckiej!", "Zielony ład" - można przeczytać pod wideo. Celebrytka tym razem nie zdecydowała się na to, by odpowiedzieć. Być może zmieni zdanie. Więcej wakacyjnych kadrów Małgorzaty Rozenek z mężem znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Lot helikopterem - dobry pomysł na randkę?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.