Spójrzcie na to spojrzenie Danuty Holeckiej na Sakiewicza. Komentarze internautów to złoto

Danuta Holecka od grudnia ubiegłego roku pracuje w Telewizji Republika. Ostatnio w sieci pojawiło się jej zdjęcie wraz z Tomaszem Sakiewiczem, z którym wymieniała spojrzenia. Komentarze internautów to prawdziwe złoto!

O Danucie Holeckiej śmiało można powiedzieć, że była największą wygraną (przynajmniej jeśli chodzi o osobowości telewizyjne) Telewizji Polskiej za czasów PiS-u. Zanim jeszcze doszło do gigantycznej rewolucji u publicznego nadawcy w grudniu ubiegłego roku, "spakowała mandżur" i zwolniła się ze stacji. Nie minęły trzy tygodnie, a już świeciła twarzą w Telewizji Republika, gdzie zaczęła prowadzić informacyjny program "Dzisiaj". 

Zobacz wideo Według jakich zasad pracują dziennikarze TVP?

Danuta Holecka wymieniała spojrzenia z prezesem. Internauci oszaleli

Ostatnio do sieci przedostała się fotografia prezesa TV Republika, Tomasza Sakiewicz, autora programu "Polityczna kawa" pozującego na green screenie właśnie z Danutą Holecką. "Dziennikarze"  prawdopodobnie byli podczas prowadzenia jednego z programów. Widać między nimi cień sympatii oraz... ciepłe spojrzenia. Widać, że łączą ich przyjacielskie relacje. Oboje prywatnie tworzą szczęśliwe zwiazki. Mężem byłej gwiazdy TVP od lat jest Krzysztof Dunin-Holecki, a Sakiewicz ma żonę - Dagny z domu Gilis, która jest lekarzem ginekologiem. Internautom jednak nie przeszkadzały te fakty. Zdjęcie tak im się spodobało, że ochoczo żartowali w komentarzach, a nawet... tworzyli memy. "Dumka na dwa serca leci w tle"; "Czemu to nie jest para prezydencka?"; "Czy to jest przyjaźń / Czy to jest kochanie?" - pisali. 

Danuta Holecka musiała przepraszać na wizji. Tłumaczyła się widzom

Jakiś czas temu w jednym z programów informacyjnych TV Republika doszło do wpadki. Danuta Holecka próbowała wówczas ratować sytuację. W wydaniu "Dzisiaj" z 1 marca widzowie zobaczyli materiał bez dźwięku na temat obchodów Dnia Żołnierzy Wyklętych. Prezenterka natychmiast przeprosiła widzów za niedogodności.

Przepraszamy za problem techniczny

- powiedziała wtedy na antenie. Następnie zapowiedziała kolejny materiał, a do reportażu o żołnierzach wróciła po kilku minutach. - Mieliśmy drobny kłopot, ale już w tej chwili wracamy do tematu dnia - wytłumaczyła. A więcej zdjęć Danuty Holeckiej (może już z nie tak bardzo maślanymi oczami) znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Myślicie, że Danuta Holecka i Tomasz Sakiewicz prywatnie również się przyjaźnią?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.