Marbella opanowana przez polskich celebrytów. Dom tam mają Dowbory i Szczęsny z Mariną. To nie koniec

Hiszpańskie miasto Marbella stało się ulubionym miejscem do zakupu nieruchomości polskich celebrytów. To tam posiadłości mają Marina Łuczenko z Wojtkiem Szczęsnym, Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor, a nawet Beata Kozidrak.

Marbella to miasto położone w południowej Hiszpanii, które zostało upodobane przez polskie gwiazdy. Kto ma tam dom? - Są to m.in. Wojtek Szczęsny i Marina czy Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor. Bywają tam często Jerzy Dudek, który uwielbia grać tam w golfa, Małgorzata Rozenek-Majdan i Magda Gessler - wyliczała specjalistka od nieruchomości i mieszkanka miasta Agnes Marciniak-Kostrzewa w rozmowie z "Dzień dobry TVN". W tej miejscowości dom ma mieć również Beata Kozidrak - piosenkarka posiada nawet w repertuarze piosenkę "Marbella".

Zobacz wideo Marina wspomina maturę

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom w Marbelli spontanicznie

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor informację o dokonaniu inwestycji w Marbelli utrzymywali w tajemnicy aż do samego końca. Z opublikowanego przez aktorkę wpisu w połowie 2022 roku możemy wywnioskować, że decyzja była... spontaniczna. "Czasem najbardziej szalony pomysł okazuje się najlepszą decyzją w twoim życiu" - czytamy. Aktorka i prezenter kupili w Hiszpanii okazałą posiadłość, która ma dwa piętra i przepiękny taras. Wejdźcie do galerii, aby zobaczyć bajeczny widok z domu Dowborów, z którego można oglądać miasto i morze. 

Marina i Wojciech Szczęsny mają luksusową willę w Marbelli

Pierwsze wieści o tym, że Marina i jej mąż Wojciech Szczęsny kupili dom w Hiszpanii, pojawiły się na początku lutego 2022 roku. To wtedy celebrytka opublikowała na Instagramie fotografię z obłędnym widokiem na morze. "Nowa energia" - napisała. Para mieszka w luksusowej posiadłości z basenem. Dom jest biały, ma dużo przestrzeni i jest bogaty w eleganckie dodatki, które nadają całości stylu. 

Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-SzczęsnaWojciech Szczęsny i Marina Łuczenko-Szczęsna Instagram/@marina_official

Beata Kozidrak hiszpańską willę traktuje jak raj na ziemi

Beata Kozidrak od czasu rozwodu z mężem Andrzejem Pietrasem na stałe mieszka w Warszawie, ale wolne chwile ma spędzać w swojej hiszpańskiej willi. Mówi się, że właśnie w Marbelli, choć nie zostało to oficjalnie potwierdzone. "To wciąż moje miejsce na ziemi, mój drugi dom. Wiążą się z nim wspomnienia, piękny, beztroski, wakacyjny czas. Jest ważny dla nas wszystkich. Kupiliśmy posiadłość wiele lat temu, to rodzinna piękna willa" - powiedziała Beata Kozidrak o domu w Hiszpanii w rozmowie z "Na Żywo".

W którym z tych krajów chciałbyś mieć nieruchomość?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.