Strój Agaty Dudy w Kanadzie się nie wybronił. A było prawie dobrze. "Stylizację położyły fasony"

Para prezydencka zakończyła wizytę w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Strój, w którym Agata Duda pojawiła się na lotnisku w Edmonton, zdaniem stylisty nie należał do jej najbardziej udanych.

16 kwietnia rozpoczęła się wizyta pary prezydenckiej w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W jej kontekście najwięcej mówiło się o spotkaniu Andrzeja Dudy z Donaldem Trumpem, chociaż nasz prezydent podkreślał, że ma ono charakter prywatny. Po serii obowiązków w Nowym Jorku Dudowie polecieli do Kanady. Prezydent spotkał się z premierem, władzami Kolumbii Brytyjskiej, przedstawicielami Polonii, a nawet znalazł chwilkę na mecz hokeja. 23 kwietnia Agata i Andrzej Dudowie zostali sfilmowani na lotnisku w kanadyjskim Edmonton tuż przed powrotem do Warszawy. Polityk postawił na klasyczny garnitur, natomiast pierwsza dama wybrała różowy komplet.

Zobacz wideo Tak wyglądała na lotnisku

Stylista chwali kolory Agaty Dudy. Gorzej z fasonem

Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur, przyjrzał się ostatniej stylizacji Agaty Dudy. Choć pochwalił pierwszą damę za wybór kolorów, sam fason kompletu nie przypadł mu do gustu. "Agata Duda tym razem postawiła na pastele. Pudrowe spodnie i nieco jaśniejsza marynarka to całkiem dobre rozwiązanie" - mówi nam ekspert.

O ile kolorystyka nie jest zła, to po raz kolejny całą stylizację położyły fasony. Wszystko wygląda tak, jakby było po prostu za małe. Góra jest zbyt dopasowana, a spodnie za krótkie

- dodaje. Michał Musiał jest zdania, że zarówno w stroju, jak i fryzurze Agaty Dudy brakuje nieco luzu. "Zdecydowanie lepszą opcją byłoby postawienie na luźniejsze, bardziej nowoczesne formy. To samo dotyczy fryzury. Wygląda jak sprzed dobrych 15 lat. Jest za sztywno i bardzo sztucznie. Brakuje naturalności i świeżości" - podkreśla. Nagranie prezydenckiej pary z lotniska, na którym widać stylizację Agaty Dudy, znajdziecie w materiale wideo na górze strony.

Były fryzjer Agaty Dudy zdradził sekret jej fryzury

Jakiś czas temu nasza redakcja postanowiła sprawdzić, jak Agata Duda wyglądałaby w innych fryzurach. Post, w którym widać, jak przerobiliśmy zdjęcia pierwszej damy, pojawił się na Instagramie. Na wpis zareagował Jacek Szawioła. Znany z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" fryzjer był odpowiedzialny za wygląd włosów Agaty Dudy i jej męża podczas kampanii prezydenckiej. Jak ujawnił, Andrzej Duda lubił żonę z długimi włosami i początkowo chciała je zapuszczać. Agata Duda niemal dekadę temu zasłynęła z zupełnie innej fryzury niż ta, którą nosi obecnie. Pamiętacie, jak wtedy wyglądała? Dawne zdjęcia pierwszej damy znajdziecie w galerii na górze strony.

Jak oceniasz różowy komplet Agaty Dudy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.