Joanna Koroniewska mówi dość! Dostała obrzydliwe wiadomości. "Zapewniam, że i was kiedyś to dotknie"

Joanna Koroniewska to osoba z ogromnym dystansem i poczuciem humoru. Jest także regularnie hejtowana na własnym koncie w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała, że chamstwo sięgnęło szczytu.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od lat tworzą zgrany duet. Humor parze nie jest obcy. Na ich profilach na Instagramie wielokrotnie pojawiały się zabawne filmiki, w których zakochani śmieją się z samych siebie. Ich obserwatorzy bardzo doceniają taki rozrywkowy content. Czasem jednak są sytuacje, w których żarty trzeba odstawić na bok. Koroniewska weszła na Instagrama i się zaczęło. Aktorka rozliczyła się z negatywnymi komentarzami raz na zawsze. Niektóre wiadomości były naprawdę obrzydliwe. Możecie je znaleźć w galerii na górze strony.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną. Pasuje?

Joanna Koroniewska zwróciła się do mężczyzn. Poszło o ich wychowanie 

Aktorka pokusiła się o obszerny post, w którym odniosła się do fali negatywnych komentarzy. "R*j, d**a, c**ki. Tym razem będzie o mężczyznach. I o uprzedmiotawianiu kobiet! Nie mam syna, ale wydaje mi się, że jednym z kluczowych elementów wychowania powinien być szacunek do kobiet. Z pozdrowieniami dla wszystkich małolatów i nie tylko. Zapewniam, że i was kiedyś to dotknie. Wasze mamy już pewnie dotknęło. I czy to oznacza, że twoja mama przed wyjściem z domu musi się malować? Czy może idąc dalej tym tropem, nie powinna z domu wychodzić, bo "straszy" starością?! Dojrzałość ma to do siebie, że przestajesz oceniać książki po samej okładce. Że znasz i tolerujesz już swoje wady i zalety. A przede wszystkim, że nabierasz dystansu. I wiesz co w życiu najważniejsze" - grzmiała we wpisie. Później zaapelowała do "młodych i krnąbrnych".

 

Joanna Koroniewska o podejściu do starzenia. "Upływ czasu, to nie grzech" 

Żona Dowbora nie zamierza ukrywać swojego wieku. Aktorka zawsze otwarcie mówi, ile ma lat i podkreśla, że właśnie teraz może się skupić na sobie najbardziej. "Sobie i wszystkim dojrzalszym życzymy z Maćkiem jednego. Upływ czasu, to nie grzech, to przywilej! W końcu możemy zająć się własnym życiem, swoimi zainteresowaniami, po prostu sobą" - tłumaczyła. "Młodym, krnąbrnym życzymy więcej wiary w tych starszych! Jeszcze dajemy radę! Z makijażem czy bez. Z obwisłym biustem, czy też dobrze wymodelowanym, a nawet i z jego brakiem. Z włosami siwymi lub i gładką łysiną! Mamy w sobie więcej siły i determinacji, niż wam się wydaje! Piękni i młodzi już byliśmy… Teraz jesteśmy po prostu szczęśliwi i oby zdrowi" - kontynuowała. W komentarzach zaroiło się od słów wsparcia i zrozumienia. "Jacy to skrzywdzeni ludzie muszą być", "Asiu jesteś piękna! Zawsze byłaś. Starzejemy się, to logiczne, ale ty to robisz z klasą. Zazdroszczę, w pozytywnym tego słowa znaczeniu" - pisali fani. ZOBACZ TEŻ: Joanna Koroniewska narzeka na Macieja Dowbora. "Próbuje mnie dyskredytować"

Joanna Koroniewska i Maciej DowborJoanna Koroniewska i Maciej Dowbor Joanna Koroniewska mówi dość! Dostała obrzydliwe wiadomości. 'Zapewniam, że i was kiedyś to dotknie'. Fot. @joannakoroniewska/ Instagram

Lubicie oglądać filmiki Dowborów?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.