Joanna Koroniewska narzeka na Macieja Dowbora. "Próbuje mnie dyskredytować"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor uwielbiają wrzucać zabawne nagrania i zdjęcia do mediów społecznościowych. Ostatnio postanowili poodpowiadać na pytania fanów. Ocenili, kto z nich ma częściej rację. Oczywista odpowiedź.

Joanna Koroniewska Maciej Dowbor są bardzo aktywni w sieci. Zakochani są małżeństwem od 2014 roku. Para wręcz spełnia się ekspercko w tworzeniu zabawnych nagrań i innych materiałów w mediach społecznościowych. Chce pokazać fanom rzeczywistość bez żadnych filtrów. Obserwatorzy są zachwyceni poczuciem humoru Koroniewskiej i Dowbora. Para nierzadko odpowiada na pytania internautów. Tym razem wypowiedziała się na temat tego, kto częściej ma rację w związku. 

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor nie zawsze chce się zajmować wnuczkami. Co na to Koroniewska? "Nie jest łatwo..."

Kto rządzi w związku Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora? Mamy na to odpowiedź

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor od lat rozśmieszają swoich fanów. Ich obserwatorzy często chcą wiedzieć jak najwięcej na temat idoli. Niedawno para po raz kolejny dała im możliwość zadawania nurtujących pytań za pomocą mediów społecznościowych. Na profilu Joanny Koroniewskiej, która zyskała ponad 700 tysięcy obserwujących, pojawiła się sesja Q&A. Jedno z pytań dotyczyło dogadywania się w małżeństwie. "Kto ma częściej rację, Dowbor czy ty?" - brzmiało. Gwiazda bez wahania odpowiedziała. Nie obyło się bez humoru. "Przecież to pytanie retoryczne. Maciej uważa, że wie wszystko najlepiej. Zawsze, zwłaszcza przy nowo poznanych osobach się popisuje i próbuje mnie dyskredytować, ale mnie już trochę tutaj poznaliście. Jestem silna. Nie daję sobie w kaszę dmuchać. Język też mam ostry. Nie daję sobie wejść na głowę" - podkreśliła "zdenerwowana" Koroniewska. Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Kto ma częściej rację w związku Dowbora i Koroniewskiej?Kto ma częściej rację w związku Dowbora i Koroniewskiej? fot. https://www.instagram.com/joannakoroniewska/

Hejterzy przyczepili się Joanny Koroniewskiej. Poszło o wiek. Odpowiedziała bez skrupułów

Niedawno Joanna Koroniewska musiała się zmierzyć z krytycznymi komentarzami. Poszło o wiek celebrytki. Jedna z fanek nie zostawiła po sobie miłych słów. "Ile ona ma lat? Bo wygląda na 59 co najmniej" - czytamy na Instagramie. Koroniewska zdecydowała, że ta zaczepka zasługuje na obszerną odpowiedź. Postawiła jednak na kulturalny komentarz. - Mam 46 lat i jestem w najlepszym momencie swojego życia, bo nigdy wcześniej tak bardzo nie akceptowałam siebie. Niezależnie od kolejnych zmarszczek czy siwych włosów. Nie przeraża mnie fakt, że kiedyś będę miała 59 czy nawet 89 lat! Żeby kochać kogoś innego, trzeba pokochać siebie - nagrała w mediach społecznościowych. Zgadzacie się? ZOBACZ TEŻ: Koroniewska pokazała, jakie wiadomości dostaje od stópkarzy. "Odjęło mi mowę". Dowbor zareagował

 
Lubicie oglądać Koroniewską i Dowbora w sieci?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.