Podłe komentarze pod postem Koroniewskiej. Poszło o wiek. Aktorka nie wytrzymała, ale pokazała klasę

Joanna Koroniewska jest jedną z najbardziej znanych i lubianych aktorek w Polsce. Niestety, jak to bywa z osobami publicznymi, czasem pod jej postami znajdują się krytyczne komentarze. Ostatnio jeden z internautów w podły sposób zhejtował aktorkę. Ta odpowiedziała, ale pokazała klasę.

Rozwój mediów społecznościowych sprawił, że coraz więcej ludzi zaczęło chwalić się swoim życiem. Niestety, często jest ono nieprawdziwe, sztuczne, a standardy piękna wygórowane ze względu na to, że niemal wszyscy retuszują swoje zdjęcia w aplikacjach lub programach graficznych. 

Zobacz wideo Pisarek o prowadzących "Razem odNowa". Broni Chodakowskiej i wspomina o związkach Krupy

Podłe komentarze pod postem Koroniewskiej. Aktorka nie wytrzymała, ale pokazała klasę

Joanna Koroniewska zawsze wyróżniała się na tle koleżanek z branży klasycznymi rysami i pięknymi, sarnimi oczami. Wraz z upływającym czasem niewiele się zmieniła. Wciąż ma figurę nastolatki i błysk w oku. Swoje media społecznościowe prowadzi w taki sposób, by nie zaklinać rzeczywistości i nie retuszować swoich zdjęć. Często pokazuje się też bez grama makijażu, którego zwyczajnie na co dzień nie nosi. Niektórym się to nie podoba, ale aktorka stara się nie reagować na hejterskie komentarze. Pod jednym z jej ostatnich instagramowych postów pojawił się jednak wpis, obok którego nie mogła przejść obojętnie.

Ile ona ma lat? Bo wygląda na 59 co najmniej

- napisała obserwatorka Joanny. Aktorki nie oburzyło znaczne zawyżenie jej wieku (Koroniewska nie ma nawet 46 lat), ale to, że wciąż wiek i wygląd stają się podmiotem publicznej dyskusji. Dlatego zdecydowała się na obszerną odpowiedź. Była wyraźnie oburzona (czemu trudno się dziwić), jednak postawiła na komentarz z klasą. I dlatego udostępniła cały filmik, na którym nie tylko cały czas się uśmiecha, ale uświadamia, że nigdy nie była w lepszym momencie życia.

Mam 46 lat i jestem w najlepszym momencie swojego życia, bo nigdy wcześniej tak bardzo nie akceptowałam siebie. Niezależnie od kolejnych zmarszczek czy siwych włosów. Nie przeraża mnie fakt, że kiedyś będę miała 59 czy nawet 89 lat! Żeby kochać kogoś innego, trzeba pokochać siebie

- brzmiała treść nagrania.

 

Koroniewska miała ważną refleksję i apel

Joanna Koroniewska nie mogła uwierzyć, że po raz kolejny musi się "tłumaczyć" z tego jak wygląda i ile ma lat. Zaapelowała dodatkowo do osób dojrzałych, by uwierzyły w to, że świat należy do nich, a nie tylko do 20 - i 30-latków. A więcej zdjęć Joanny Koroniewskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Czytałam na swój temat już wiele, ale nadal są tacy, którzy mnie zaskakują. Swoją bezczelnością, ale przede wszystkim obrzydzeniem, że ktoś ma więcej lat! Jaki w tym problem? Właśnie! Czuję się fizycznie lepiej niż kiedykolwiek, uprawiam dużo sportu. Mam kochanego mężczyznę, też dojrzałego. Czego chcieć więcej, spytacie?! Chyba tego, że nastał czas też na nas! Tych starszych, doświadczonych i dojrzalszych, którzy jeśli mają ochotę, będą starzeć tak, jak chcą! Z drugim podbródkiem lub bez niego! Bo najważniejsze to czuć się świetnie we własnej skórze! Niezależnie od wieku! A właściwie pomimo! Każdy z nas kiedyś się zestarzeje!

- skwitowała Joanna Koroniewska.

Jak waszym zdaniem zareagowała Joanna Koroniewska?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.