Joanna Koroniewska chwali się zabiegiem na twarz. "Jeszcze chwilę i będzie naprawdę gładko"

Joanna Koroniewska popularyzuje pokazywanie się w mediach społecznościowych bez makijażu. Nie oznacza to jednak, że o siebie nie dba, wręcz przeciwnie. Ostatnio pochwaliła się zabiegiem na twarz.

Joanna Koroniewska szerszej publiczności znana jest przede wszystkim z nadawanego przez ostatnie 20 lat w Telewizji Polskiej serialu "M jak miłość", gdzie grała jedną z głównych ról. Oprócz tego od wielu lat jest żoną popularnego prezentera telewizyjnego - Macieja Dowbora. Wspólnie nagrywają na media społecznościowe zabawne rolki oraz internetowy talk-show w formie live'ów na Instagramie - "Domówka u Dowborów", do którego zapraszają polskie gwiazdy show-biznesu. Joanna Koroniewska uwielbia zabawę mediami społecznościowymi, jednak często bezzasadnie jej się "obrywa" za rzecz prozaiczną - brak makijażu

Zobacz wideo Joanna Koroniewska przymierza suknię ślubną

Joanna Koroniewska chwali się zabiegiem na twarz

Joanna Koroniewska pochwaliła się ostatnio w mediach społecznościowych zabiegiem na twarz, który miał zlikwidować jej blizny (nie zdradziła jednak, na jaki dokładnie zabieg się zdecydowała). Aktorka była wyraźnie zachwycona efektami. Więcej zdjęć Joanny Koroniewskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Niesamowite, to jest drugi zabieg. Z Gośką patrzymy: "Ty, to jest niemożliwe!". Miałam taką sytuację na jakiejś sesji zdjęciowej, że mi je zabrali [blizny -red.] i nie mogłam się przyzwyczaić do siebie, więc aaa... Zobaczymy, co będzie dalej. Nie no tyle lat się znamy, a ja po prostu, ja nie wiem... Gdzie ja byłam wcześniej, no? 

- relacjonowała wyraźnie rozemocjonowana. Z kolei specjalistka, która zajęła się twarzą gwiazdy dodała -Blizny znikają w ekspresowym tempie. Aktorka śmiała się i dorzuciła: - Ale później zrobimy pupę, co? - rzuciła. Dalej w opisie na InsatStories aktorki czytamy: "Gosia mówi, że jeszcze chwilę i będzie naprawdę gładko. Gładko, ale naturalnie. Koroniewska bez filtra a w końcu gładsza". Nieco" - śmiała się. Gwiazda przyznała, że za około dwa lub trzy tygodnie pokaże, jak dokładnie jej twarz wyglądała przed zabiegiem i już po nim.

Joanna Koroniewska chwali się zabiegiem na twarz. 'Gdzie ja byłam wcześniej'Joanna Koroniewska chwali się zabiegiem na twarz. 'Gdzie ja byłam wcześniej' Joanna Koroniewska odkrywa zabiegi na twarz fot. instagram.com/joannakoroniewska

Podłe komentarze pod postem Joanny Koroniewskiej. Poszło o wiek. Aktorka nie wytrzymała, ale pokazała klasę

Ostatnio Joanna Koroniewska, w swoim zwyczaju, wstawiła post, na którym nie miała makijażu. Jedna z hejterek zarzuciła jej wówczas, że wygląda na 59 lat. Aktorka jednak nie poczuła się tym urażona. Oburzyło ją jednak to, że wciąż uważa się, że świat należy jedynie do 20- i 30-latków, a przecież tak nie jest.   "Czytałam na swój temat już wiele, ale nadal są tacy, którzy mnie zaskakują. Swoją bezczelnością, ale przede wszystkim obrzydzeniem, że ktoś ma więcej lat! Jaki w tym problem? Właśnie! Czuję się fizycznie lepiej niż kiedykolwiek, uprawiam dużo sportu. Mam kochanego mężczyznę, też dojrzałego. Czego chcieć więcej, spytacie?! Chyba tego, że nastał czas też na nas! Tych starszych, doświadczonych i dojrzalszych, którzy jeśli mają ochotę, będą starzeć tak, jak chcą! Z drugim podbródkiem lub bez niego! Bo najważniejsze to czuć się świetnie we własnej skórze! Niezależnie od wieku! A właściwie pomimo! Każdy z nas kiedyś się zestarzeje!" - skwitowała wówczas oburzona.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.