Dawid Woliński zdradził, ile miesięcznie wydaje na ubrania. Kwota powala. Lepiej usiądźcie

Dawid Woliński uwielbia modę i nie zamierza na niej oszczędzać. Projektant wyjawił, ile miesięcznie wydaje na nowości do swojej szafy. Kwota przyprawia o zawrót głowy.

Dawid Woliński nigdy nie ukrywał zamiłowania do drogich i ekskluzywnych marek. Jego uwielbienie do mody możemy śledzić zarówno w programie "Top Model", jak i w mediach społecznościowych. Ostatnio projektant wystąpił w podcaście WojewódzkiKędzierski. W trakcie rozmowy przewinął się wątek ubraniowych zakupów i ulubionych marek. Dawid Woliński pochwalił się również swoim świeżym nabytkiem. Zastanawialiście się, ile wydaje na zakupy? Kwota jest powalająca. 

Zobacz wideo Woliński o kolekcji Derpienski. Temat zszedł na bycie utrzymanką

Dawid Woliński rozprawia o robieniu zakupów. "Dużo wydaję"

Dawid Woliński został zapytany o to, w jaki sposób robi zakupy. Wyszło na jaw, że projektant wiele rzeczy wyszukuje przez internet. Dzięki temu zaoszczędza czas i może zdobyć coś, co nie jest już dostępne stacjonarnie. - Lubię to. Przeniosłem się na zakupy on-line i tam też spędzam dużo czasu, jestem ekspertem w kupowaniu rzeczy on-line. Potrafię znaleźć wszystko, kupić wszystko. Ostatnio kupiłem jakąś koszulę Dolce&Gabbana, która była już wycofana z produkcji, a mi była ona bardzo potrzebna do zestawu. Przyjechała do mnie z Kuwejtu - powiedział. Następnie padło pytanie o wydatki. Konkretnie, ile Dawid Woliński miesięcznie przeznacza na ubrania. - Ja robię regularnie duże zakupy i dużo wydaję. Potrzebuję dużo zestawów do programu i lubię to, więc kupuję pod pretekstem, że to są rzeczy potrzebne do pracy - tłumaczył. Po zdjęcia dotyczące tematu zapraszamy do naszej galerii w górnej części artykułu. 

Dawid Woliński miesięcznie wydaje krocie na ubrania. Padła kwota 

Choć początkowo Dawid Woliński unikał zdradzenia kwoty, to Kuba Wojewódzki za wszelką cenę próbował docisnąć swojego gościa. - Duże zakupy to jest dziesięć tysięcy euro, więcej? - dopytał. - Takich dużych nie robię jednorazowo, ale miesięcznie myślę, że spokojnie - przyznał w końcu. - Miesięcznie dziesięć tysięcy euro, czyli 45 tysięcy złotych, tak? - skwitował prowadzący. - Tak. Przed programem na pewno robię takie duże zakupy, bo potrzebuję. Garnitur kosztuje 10-12 tysięcy złotych, to nie jest żadna filozofia, takie jakie noszę, bo są także inne w innych cenach - wyjaśnił. ZOBACZ TEŻ: Nie każdy wie, że Dawid Woliński ma córkę. Oliwia ma już 27 lat i nie poszła w ślady ojca.

Dawid WolińskiDawid Woliński kapif

Co sądzisz o wydatkach Dawida Wolińskiego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.