Edyta Górniak przekazała niespodziewane wieści. Wyjeżdża z Polski. Wszystkiemu winny Allan

Edyta Górniak już niebawem opuści Polskę na stałe. Wszystko przez wyprowadzkę syna. Wokalistka zamierza zamieszkać w egzotycznym kraju. Jaki kierunek wybrała?

Edyta Górniak już od dawna dzieli swój czas między Polskę a Stany Zjednoczone. Piosenkarka od jakiegoś czasu nie ma stałych zobowiązań zawodowych. Pomimo iż nadal występuje na scenie, cieszy się dużą swobodą. Ostatnio artystka przyznała, że planuję na stałe wyprowadzić się z ojczyzny. Gdzie teraz planuje zamieszkać?

Zobacz wideo Edyta Górniak wierzy w miłość? Przy okazji opowiada o zawodzie miłosnym syna

Edyta Górniak przekazała niespodziewane wieści. Wszystkiemu winny Allan. "Nie da się ukryć"

Edyta Górniak już wkrótce rozpocznie nowy etap w życiu. Niedawno syn piosenkarki, Allan Krupa, przeprowadził się do Monako, więc gwiazda również uznała, że pora na zmianę miejsca zamieszkania. Wokalistka wybrała jednak znacznie bardziej egzotyczny kierunek niż jej latorośl.

Nie da się ukryć, że w Polsce nic mnie nie trzyma. Kiedy Allan postanowił się przeprowadzić do Monako, zrozumiałam, że nie mam co tutaj robić. Oczywiście mam przyjaciół, koncerty i wspaniałych fanów, dla których będę wracać do Polski, ale codzienność chcę spędzać w Azji - zdradziła w rozmowie z "Twoim Imperium".

Górniak ujawniła, że planuje na stałe osiąść w Tajlandii. - Kiedy Allan był mały, byliśmy tam około 50 razy i zastanawialiśmy się, czy nie kupić tam domu, co byłoby tańsze niż pobyt w hotelach. Kocham Tajlandię, uwielbiam tajską kuchnię, kulturę i jogę. Ten kraj mnie zafascynował i tak już zostało - wyznała.

Edyta GórniakEdyta Górniak KAPIF.pl / KAPIF.pl

Edyta Górniak we wzruszających słowach o synu. "Nie byłoby mnie już tutaj"

Allan Krupa obchodził niedawno 20. urodziny. Z tej okazji Edyta Górniak zamieściła w mediach społecznościowych emocjonalny wpis. Piosenkarka przyznała, że to syn pomógł jej przetrwać najtrudniejsze momenty w życiu. - Gdybyś się nie urodził, nie byłoby mnie już tutaj przynajmniej od kilku lat. Miłość do ciebie i odpowiedzialność za ciebie przeprowadziły mnie za rękę przez wszystkie paskudne traumy. Nauczyły wybaczać i pokazały, jak potężna może być miłość matki. Twoje życie udowodniło mi, że dobro i prawda zawsze wygrywają. To twoje życie pokazało mi, jak jestem silna - napisała na Instagramie. Gwiazda zafundowała swojemu jedynakowi również kosztowny prezent - wyjazd na Dominikanę. Allan odwiedził karaibski kraj w towarzystwie ukochanej.

Edyta GórniakEdyta Górniak KAPiF.pl / KAPIF.pl

Myślicie, że Edyta Górniak na stałe osiedli się w Tajlandii?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.